Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Підліткове повсякденне взуття

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Повсякденне
Очистити всі

Повсякденне взуття New Balance для підлітків: найкраща якість та технології

 

Нью Беланс є одним з провідних брендів з виготовлення якісної продукції в стилі sport та casual. Вона затребувана не лише професійних атлетів, а й багатьох споживачів майже по всьому світу — знаменитостей, звичайних молодих людей і навіть школярів. І особливо популярне фірмове взуття, створене з урахуванням сучасних способів виробництва.

 

Розробка товару для дітей потребує особливої ​​уваги. Технологи торгової марки ретельно продумали кожну деталь: стопа дитини активно формується, і черевики або кросівки повинні сприяти максимальному комфорту під час носіння. Для вирішення цього завдання фірма застосовує низку інноваційних технологій. Наприклад:

 

Stabilicore гарантує плавний перехід із п'яти на носок. Можна проходити весь день та не відчути втоми.

Cush+ є проміжним шаром підошви, виконаним з міцного полімеру. Має ефект амортизації, відмінно гасить вібрації під час ходьби та бігу.

T-Beam сприяє збереженню пружності в середній частині стопи, не “провалюється” всередину після тривалого носіння виробу.

AT Tread — універсальна протекторна основа, яка чудово зчіплюється з різними типами поверхні. Найчастіше застосовується для зимових пар, оскільки запобігає ковзанню.

Ndurance — надміцна гума, елементи якої знаходяться в зоні п'яти. Продовжують експлуатаційний термін товару.

 

NB пропонує: що вибрати на кожен день

 

Хлопці та дівчата шкільного віку, без сумніву, чули про американського виробника. Знаменитий логотип не раз з'являвся на екранах, та й багато зірок виходили на публіку у фірмовому взутті. Що вже казати про тих, хто займається спортом: без професійного екіпірування лейбла їм точно не обійтися.

 

Величезний успіх мають і щоденні кросівки Нью Беланс для підлітків. Серед топових моделей, наприклад, NB 574. Культова серія, яка стала найбільш продаваною: незмінний комфорт та зручність на кожен день. Виготовляються із замшевих та сітчастих елементів за методом ENCAP (стабілізуюча платформа). До речі, саме цю пару найбільше любить Ріанна.

 

Не менш відомі 997H на щільній підошві, що поглинає удари. Ця інноваційна розробка випущена 1982 року. Фасон поєднує відразу кілька технік: нога фіксується за допомогою термопластичних вставок Hytrel, C-Cap як двошаровий демпфер, а також вищезгадана стабілізація стопи. Довговічність гарантує використання особливої ​​карбонової гуми XAR-1000 у підмітці.

 

Ці та багато інших варіантів представлені в офіційному інтернет-магазині. Виберіть найкраще для себе!

 
Читати більше