Взуття

У ритмі вулиць

Жінкам

Фільтри

Взуття для бігу для жінок (11)

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для бігу
Очистити всі

Для асфальтного покриття (10)

 • New Balance 1500 NYC
  -50%
  Для асфальтного покриття
  3 799 грн 1 899 грн
  -50%
 • New Balance 880v9 GTX
  -50%
  Для асфальтного покриття
  4 599 грн 2 299 грн
  -50%
 • Fresh Foam More
  -50%
  Для асфальтного покриття
  3 999 грн 1 999 грн
  -50%
 • New Balance 890
  -50%
  Для асфальтного покриття
  3 499 грн 1 749 грн
  -50%
 • Arishi
  -50%
  Для асфальтного покриття
  2 499 грн 1 249 грн
  -50%
 • FuelCell Propel
  -30%
  Для асфальтного покриття
  3 199 грн 2 239 грн
  -30%
 • Fresh Foam Beacon v2
  -50%
  Для асфальтного покриття
  2 699 грн 1 349 грн
  -50%
 • New Balance 870v5
  -50%
  Для асфальтного покриття
  3 499 грн 1 749 грн
  -50%

Для пересіченої місцевості (1)

 • Fresh Foam Hierro
  -50%
  Для пересіченої місцевості
  3 999 грн 1 999 грн
  -50%

Жіночі кросівки для бігу

Спорт вже давно займає важливе місце в житті сучасної жінки. Це прекрасний спосіб тримати м'язи в тонусі та завжди бути в хорошій формі, а якщо говорити про біг, ще й універсальне кардіонавантаження і можливість побути наодинці з собою. Для того, щоб тренування приносили задоволення і користь, важливо грамотно підібрати необхідну екіпіровку, а в даному випадку — правильне взуття для бігу.

Кожен вид спорту передбачає наявність певного типу навантаження, тому якісні жіночі бігові кросівки допоможуть розподілити тиск на м'язову систему в цілому і знизити ризик появи травм. Спортивне взуття для бігу відрізняється від того, що використовується для фітнесу або тренажерного залу, а перед тим як купити  кросівки для бігу варто звернути увагу на будову стопи (тип пронації), тип поверхні, тип тренувань, які будуть виконуватися і рівень фізичної підготовки.

Жіночі кросівки для бігу бувають двох основних видів:

 1. Трейлові. Такі моделі призначені для бігу по пересічній місцевості, мокрому і пухкому ґрунті, лісі, камінню, горах, ямах та інших природних перешкодах. Вони повинні захищати ноги від механічних пошкоджень і забезпечувати хороше зчеплення на різних поверхнях. Найчастіше у трейлових кросівках більш жорстка колодка, агресивний протектор з яскраво вираженим малюнком, а підошва більш зносостійка і м'яка. Жіночі кросівки для бігу в горах повинні додатково захищати мисок, щоб не пошкодити пальці ніг об каміння.
   
 2. Асфальтові. Призначені для бігу по асфальту і твердому ґрунті. Вибираючи таку модель, важливо звернути увагу на її амортизаційні властивості, адже саме вони вбережуть суглоби та весь організм від перевантажень під час тренувань на твердій поверхні. Підошва асфальтових кросівок повинна бути стійкою до зносу, з невисоким протектором, а верх виконаний з міцного, але легкого матеріалу, що дихає.

Купити бігові кросівки для жінок ви можете в офіційному інтернет-магазині New Balance. Тут представлені кращі моделі бренду, які зроблять ваші тренування не тільки ефективними, але і стильними. Уточнити наявність розмірів, ознайомитися з асортиментом, вибрати та замовити вподобану модель з доставкою онлайн — все це ви можете зробити не виходячи з дому.

Знайти найкращі кросівки для бігу складно і процес цей дуже індивідуальний. Потрібно враховувати репутацію бренду-виробника, якість матеріалів, фасон, колір, зручність колодки та ціну жіночих бігових кросівок. Важливо, щоб вони не сковували рух, не натирали, не тиснули та не бовталися, а головне — були обрані відповідно до інтенсивності та типу тренувань

Читати більше