Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Повсякденні кросівки для малюків

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Повсякденне
Очистити всі

Повсякденне взуття New Balance для малюків: рекомендації щодо вибору

 

Ніжки дітей ростуть швидко, і від якості взуття залежить, як вони розвиватимуться. Тому правильний вибір цього елемента гардеробу такий важливий. Найменші серед нас починають носити черевики, туфлі або інші моделі приблизно з 10–12 місяців. У віці 1–3 років навантаження на стопу збільшується: малюк уже вміє ходити і прагне до максимальної активності, тоді як його ступня ще залишається плоскою, а м'язи тільки зміцнюються.

 

Американський бренд уважно вивчив особливості дитячої фізіології та розробив унікальні вироби, які дарують комфорт та не натирають ніжну шкіру. Ця серія призначена на кожен день: у ній можна довго бігати, стрибати як на асфальтному покритті, так і на ділянках пересіченої місцевості.

 

Для грамотного визначення розміру, попроси дитину стати на аркуш паперу та обведи силует олівцем. Виміряй довжину від п'яти до кінчика великого пальця. Показники на двох ногах можуть трохи відрізнятися: не хвилюйся, асиметричність вважається нормальним явищем. Звертай увагу на більше число.

 

А тепер переходь на сайт і дивися розмірну таблицю. Тут вказано значення сантиметрів, щоб було зручніше розібратися, а також європейські та українські розміри. Якщо взуття тепле, зимове, краще взяти моделі із запасом в 1 см. Але прослідкуй: вони повинні досить щільно фіксуватися і не “бовтатися”.

 

Повсякденні кросівки Нью Беланс для малюків: популярні мініатюри

 

Лейбл упродовж десятиліть випускає лінії товарів під спеціальним номером. Так, багато хто чув про серію 574 — практичну, якісну, технологічну та стильну. Але вона створена не лише для дорослих. Сьогодні існує дитячий аналог, який поєднує всі переваги популярної версії.

 

Компанія подбала, щоб твоя дитина почувала себе якнайкраще і виглядала сучасно. Класичний варіант виготовлений за тими ж інноваційними методиками. Використання унікальної гуми Eva для проміжної підошви забезпечує легкість, м'якість та пружність ходу. Марка застосовує цю розробку для професійної спортивної продукції, тож у її якості можна бути впевненим на 100%.

 

Для стабілізації посадки та кращої амортизації технологи підібрали методику ENCAP®. Це означає, що особливий матеріал знаходиться в поліуретановій оболонці, яка поглинає вібрації. Як наслідок, ударне навантаження практично не відчувається. Можна продовжувати стрибати, скакати, спускатися з гірки хоч цілий день — безпека забезпечена.

 

Вибирай повсякденні кросівки New Balance для малюків на сайті офіційного представника бренду в Україні. Кращі товари для дітей можна замовити онлайн — швидко та з доставкою до будь-якого міста.

 
Читати більше