Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

М'ячі

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Аксесуари
Футбольні аксесуари
М'ячі
Очистити всі
Ці товари тимчасово недоступні для замовлення

М'ЯЧ NEW BALANCE: ОСНОВНІ ВИДИ


Сучасні ігрові атрибути відрізняються вагою, функціональним призначенням (мається на увазі тип покриття, на якому проходитиме матч), габаритами, ступенем жорсткості. А м'ячі Нью Беланс для футболу виділяються підвищеною міцністю та характерним дизайнерським оформленням. Футбольні мʼячі представлені у впізнаваній гамі, в якій білий колір поєднується з синьо-блакитними та червоними відтінками. Кожен зразок також оздоблений логотипом NB або N. Бренд займається виготовленням професійного екіпірування з 1906 року. Кожен клієнт щоразу впевнюється у високій якості та неперевершеності товарів.
 
Щоб виготовити футбольні мʼячі, марка використовує 100% поліуретан — стійкий до зносу, довговічний матеріал. Конструкцію збирають із 18 елементів за допомогою довгих прямих швів, що гарантує відмінну аеродинаміку та контроль удару. Окрема серія, наприклад, Audazo Match Futsal має підвищену вологостійкість. Вони призначені для відкритих майданчиків: дощ чи сніг не завадить тренуванню.
 
Перед тим, як замовити потрібний варіант, визначся з його функціями. Реквізит розрізняють залежно від його цільового призначення:
 
Професійні. Такі моделі зазвичай вибирають професійні команди для змагань найвищого рівня та чемпіонатів. Наприклад, продукт, створений у колаборації із відомим клубом, — ФК «Динамо» Київ Geodesa. Позначений характерною символікою.
Для змагань. Мають багато характеристик попередньої категорії, проте призначені для різних рівнів гри. Їм властива максимальна міцність та відмінне зчеплення з поверхнями.
Тренувальні. Характеризуються жорсткістю та зносостійкістю, підходять як для трав'яного покриття, так і для асфальтного. Своєрідна “витратна база” на кожен день.
Для футзалу/міні-футболу. Камера, як правило, заповнюється піною з метою обтяження: відскок від підлоги має бути мінімальним.
Сувенірні. Такі атрибути як Geodessa Mini не розраховані на гру. Вони стануть ідеальним подарунком шанувальникам футболу або приємним спогадом про улюблену команду.
 

ЯК ПІДТРИМУВАТИ У ФОРМІ М'ЯЧ НЬЮ БЕЛАНС


Будь-яка модель прослужить довше, якщо дотримуватися кількох простих правил догляду:
 
Якісне очищення. Тримай головний ігровий реквізит у чистоті, використовуй м’які очисні та вологу ганчірку. Сильного тиску води уникай.
Оптимальні умови зберігання. Намагайся не пересушувати виріб під сонячним промінням і не залишати на морозі. Спиратися на нього, сідати чи тиснути теж не варто. Якщо плануєш припинити тренування на якийсь період, дай камері “відпочити”. Приспусти її, щоб унеможливити тиск на внутрішні шви.
Норма тиску. Придбай спеціальний вимірювальний прилад і стеж за показниками: в середньому значення становить 0,6–0,9 атмосфер.


КУПИТИ ФУТБОЛЬНИЙ МʼЯЧ


Купити футбольний м'яч New Balance з доставкою по Україні можна на офіційному сайті. Серед широкого модельного ряду ти обов'язково знайдеш те, що потрібно! Оформити замовлення можна досить швидко, але головне — це на 100% визначитись із бажаним придбанням. Якщо вибір вже зроблено, то сміливо додавайте його у кошик. Наступний крок: вказати актуальні контактні дані та адресу для отримання посилки. Також виберіть відповідний спосіб оплати. За будь-якими питаннями можна швидко звʼязатись з онлайн-менеджером, який надасть відповідну інформацію щодо продукту або процесу покупки. Бажаємо гарного шопінгу!

Читати більше