Взуття

У ритмі вулиць

Повернення і обмін

Чи можу я повернути товар, який мені не підійшов за розміром, кольором або фасоном?

Ви можете повернути або обміняти товар, що з будь-яких причин вам не підійшов, за умови збереження його товарного вигляду, упаковки, етикеток і товарної накладною. Саме тому ми радимо приміряти і уважно оглянути товар після його отримання в комфортній обстановці, не зриваючи етикеток. На повернення або обмін товару у вас буде 14 днів з моменту його покупки.

Зверніть увагу: під час дії деяких акції та спеціальних пропозицій, можливе повернення лише всіх товарів замовлення.

Як повернути або обміняти товар?

Якщо ви перебуваєте у Києві, зателефонуйте нам за номером + 38 (044) 586 26 26 і наш консультант приїде у зручний для вас час на вказану адресу, щоб забрати товар. Будь ласка, до його приїзду підготуйте товар з оригінальною упаковкою і супровідними аксесуарами, а також товарною накладною і заповненою заявою на повернення товару.

Якщо ви перебуваєте в іншому місті України, відправте товар, який вам не підійшов, користуючись послугами сервісу «Нова Пошта» на ім’я одержувача:
ТОВ "Омні Юніт"
від. Нової Пошти №5 м. Київ, вул. Івана Федорова, 32.

У посилці мають бути товар з його оригінальною упаковкою і супровідними аксесуарами, а також товарна накладна та заповнена заява на повернення товару.

Звертаємо увагу, що відповідно до законодавства України поверненню не підлягають: парфумерно-косметичні та перо-пухові вироби, рукавички, білизна, товари в аерозольній упаковці.

Хто оплачує пересилку товару при поверненні?

Витрати, що стосуються відправки товару при його поверненні, ми беремо на себе. Вам не потрібно нічого оплачувати незалежно від способу повернення товару.

Які документи необхідні, для повернення товару?

Щоб повернути товар, необхідно надати заповнену заяву на повернення товару і товарну накладну, отриману разом із замовленням.

В які терміни я можу повернути товар?

Як передбачено законодавством України, ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки.

Коли я отримаю назад свої гроші за повернений товар?

В залежності від способу, яким ви оплатили замовлення, ви можете отримати повернення коштів:

  • при оплаті готівкою з доставкою сервісом «Нова Пошта» ви отримаєте кошти за допомогою переказу на обрану вами карту будь-якого банку, оформлену на ваше ім'я, протягом 14 робочих днів з моменту отримання нами товару;
  • при оплаті банківською картою на сайті ви отримаєте кошти на карту, з якої була переведена оплата, протягом 14 робочих днів з моменту отримання нами товару;