Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Бігові кросівки

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для бігу
Очистити всі

Для асфальтного покриття (30)

Для пересіченої місцевості (16)

Бігові кросівки — важливість під час бігу

Кросівки бігові — важливий атрибут на дистанції. Чимало людей вважає, що немає значення, у чому бігти, адже кросівки жодним чином не впливають на якість тренувань та їх результати. Проте ті, хто захоплюються бігом знають, наскільки важливе взуття. Якщо років 50 назад й справді бігти можна було у будь-чому, то наразі серйозні виробники спортивної екіпіровки йдуть глибше, розробляючи спеціалізовані технології та моделі для бігу. New Balance створює різні варіації бігового взуття у відповідності з особливостями різних типів покриття, дистанцій та анатомічних особливостей бігунів. Зупинимося детально на особливостях бігового взуття, аби ти мав змогу підібрати свою пару для результативних забігів.

Основоположні елементи кросівок для бігу:

Матеріал верху, вентиляція та конструкція

Почнемо з матеріалу верху. Він має величезне значення, бо є провідником між стопою та зовнішнім середовищем та відповідає за оптимальну повітропроникність. Якісні матеріали та інноваційні технології, забезпечують сухість стопи та запобігає ковзанню всередині кросівка, шкіра не розмокає, а п’ята не травмується в результаті натирання. Наприклад, технологія HYPOKNIT — це функціональний в’язаний верх, без надмірних шарів або швів, або спеціальна внутрішня обробка для безшкарпетного бігу. Все це перешкоджає дискомфорту, швидкій втомі ніг та організму в цілому. 

Лазерна перфорація забезпечуватиме вентиляцію. Зверніть увагу і на моделі з подвійним верхом. Саме в таких моделях всередині утворюються повітряні кишені, за рахунок чого відбувається оптимальний повітрообмін, а самі бігові кросівки швидко висихають після чищення. Зверніть увагу на бігові моделі з повітряними кишенями від New Balance - Arishi. 

Продумана конструкція бігового кросівка забезпечує комфорт під час тренувань. Ми пропонуємо варіації з безшовними або Bootie конструкціями: Fresh Foam Beacon, FuelCell, Arishi та інші. Вони щільно прилягають до стопи, в свою чергу відсутність швів попередить подразнення шкіри. 

Устілка

Не тільки верх, але й внутрішнє наповнення має значення. Устілка повинна бути достатньо м’якою та мати здатність відновлювати свою первинну форму. New Balance створив устілку з пам’яттю. Вона може приймати форму стопи і надзвичайна комфортна під часу бігу.

Міжпідошва та амортизація

Мідсол — елемент, який забезпечує амортизацію. Завдяки цьому фактору є можливість відчути значну різницю при бігові в звичайних та бігових кросівках. Також, ця характеристика береже суглоби від згубного впливу ударної хвилі під час приземлення. 

Покриття підошви

Важливий момент, адже саме воно забезпечує оптимальний рівень зчеплення з поверхнею і гарантує стійкість, як на старті, так і на всій дистанції. Деяким моделям характерний поділ канавкою на опірну та підтримуючу сторони. Стратегічно розміщене покриття забезпечує стійкість та легкість пари.

Поділ на ліву та праву ногу

Анатомічність — одна з фішок бренду New Balance. В деяких моделях використовується спеціальний поділ на ліву та праву стопу. Це забезпечує ще більший комфорт в купі з технологіями. 

3D-моделювання 

Компанія New Balance використовує 3D-моделювання співпрацюючи з Formlabs. Вони виявляють опорні точки та найбільш вразливі зони стопи. Після дослідження проводиться аналіз та оснащення моделі технологіями. Команда виготовила моделі FuelCell Echo і 990 Sport з технологією TripleCell, котра враховує всі фактори під часу бігу. Саме вона була визнана асами бігу як найкращий результат багаторічної праці розробників.

Обираючи взуття для бігу, варто сконцентруватися на технологіях та підібрати ту пару New Balance running, котра в повній мірі задовольнить твої вимоги.

Читати більше