Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Бігові кросівки

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для бігу
Очистити всі

Для асфальтного покриття (42)

Для пересіченої місцевості (14)

БІГОВІ КРОСІВКИ — ПРІОРИТЕТ №1


Бігові кросівки New Balance — важливий атрибут на дистанції. Чимало людей вважає, що немає значення, у чому займатись, адже снікерси жодним чином не впливають на якість тренувань та їх результати. Проте ті, хто захоплюються бігом, знають, наскільки важливе взуття. Якщо років 50 назад й справді бігти можна було у будь-чому, то наразі серйозні виробники спортивної екіпіровки йдуть глибше, розробляючи спеціалізовані технології та моделі. New Balance створює різні варіації бігового взуття у відповідності з різними типами покриття та анатомічними особливостями спортсменів. Зупинимося детально на особливостях професійного екіпірування, аби ти мав змогу підібрати свою пару для результативних перегонів.


ОСНОВОПОЛОЖНІ СКЛАДОВІ ПРОДУКЦІЇ:

 

МАТЕРІАЛ, ВЕНТИЛЯЦІЯ ТА КОНСТРУКЦІЯ
Почнемо з верху. Він відіграє величезну роль, бо є провідником між стопою та зовнішнім середовищем та відповідає за суцільну повітропроникність. Якісні матеріали та інноваційні розроблення забезпечують сухість ногам та запобігають ковзанню всередині, шкіра не розмокає, а п’ята не травмується в результаті натирання. Наприклад, HYPOKNIT — це функціональне в’язане шарування, без надмірних шарів або з ними. Внутрішня обробка для безшкарпетного бігу. Все це перешкоджає дискомфорту, швидкій втомі організму в цілому. 
Лазерна перфорація відповідає за вентиляцію. Рекомендуємо варіанти з подвійним верхом. Саме в таких атрибутах всередині утворюються повітряні кишені, за рахунок чого відбувається оптимальний повітрообмін, а самі бігові кросівки швидко висихають після чищення. 


Продумана будова — це комфорт під час тренувань. Ми пропонуємо варіації з безшовними або Bootie елементами: Fresh Foam Beacon, FuelCell, Arishi та інші. Вони щільно прилягають до стопи, в свою чергу відсутність швів попередить подразнення шкіри. 


УСТІЛКА
Не тільки верх, але й внутрішнє наповнення важливе. Деталь повинна бути достатньо м’якою та мати здатність відновлювати свою первинну форму. New Balance створив устілку з пам’яттю. Вона може приймати форму і надзвичайна комфортна.


МІЖПІДОШВА ТА АМОРТИЗАЦІЯ
Мідсол — елемент, який забезпечує амортизацію. Завдяки цьому фактору є можливість відчути значну різницю при спорті в звичайних та спеціальних принадлежностях. Також, ця характеристика береже суглоби від згубного впливу ударної хвилі під час приземлення. 


ПОКРИТТЯ ПІДОШВИ
Важливий момент, адже саме воно сприяє відмінному рівню зчеплення з поверхнею і гарантує стійкість, як на старті, так і до фінішу. Деяким характерний поділ канавкою на опірну та підтримуючу сторони. Стратегічно розміщена оболонка забезпечує стійкість та легкість пари.


ПОДІЛ НА ЛІВУ ТА ПРАВУ НОГУ
Анатомічність — одна з фішок бренду. В деяких моделях використовується поділ на ліву та праву стопи. Це додає ще більший комфорт в купі з нововведеннями. 


3D-МОДЕЛЮВАННЯ
Компанія використовує 3D, співпрацюючи з Formlabs. Вони виявляють опорні точки та найбільш вразливі зони. Команда виготовила FuelCell Echo і 990 Sport з модернізацією TripleCell, котра враховує всі фактори під часу бігу. 


Обираючи відповідну пару, варто сконцентруватися на технологіях та підібрати ту пару Нью Беланс running, яка в повній мірі задовольнить твої вимоги.

Читати більше