Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Гольфи та гетри

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Аксесуари
Шкарпетки
Гольфи
Очистити всі

Гольфи New Balance: доповнюють аутфіт спортсменів та фанатів

 

Світові компанії на ринку моди вже десятки, або навіть сотні років. За цей час змінювалися сезони, збільшувалося виробництво, народжувалися нові фешн-гіганти та стрімко впроваджували в індустрію свіже дихання, падали цілі імперії. Бренд Нью Беланс з'явився 1906 року у США, на просторах міста Белмонт. Його засновником був англійський емігрант Вільям Райлі. Він буквально був "королем корпорації", що стала однією з найголовніших в історії спортивної ніші. Бренд розробляє одяг, взуття та аксесуари для тренувань та активного способу життя. Якщо ти займаєшся спортом або тебе приваблює цей стиль, то колекції від американського виробника значно покращать гардероб і внесуть модну жагу у твої образи. І хоч лейбл є найкращим серед екіпіровки, варто акцентувати увагу і на інших його перевагах, які наголошують на значущості, додають фірмовий смак у луки.

 

Давай докладніше поговоримо саме про спортивні гетри New Balance. Гольфи раніше були дуже популярними і використовувалися для повсякденного луку, але в цілому такі вироби призначені для безпеки під час тренувань. Футболістів завжди можна побачити у них. Вони були розроблені спільно з ФК "Динамо" та розділені на окремі моделі. Home Elite виготовлений з високоякісних еластичних матеріалів, що відповідають за щільність. Саме тому рухи при активностях завжди вільні. Вони забезпечують комфорт під час усієї гри. Юнацька продукція Away нічим не поступається попередній. Такі самі люксові тканини, що сприяють безпеці під час будь-яких фізичних навантажень. Є ще лімітована лінійка RTL, яка також виготовляється з профільних тканин, що забезпечують зручність при носінні.

 

 Всі вироби декоровані логотипом вітчизняної команди, а палітра кольорів асоціюється зі спокійністю, тому що тони варіюються від світлих, пастельних до темних класичних відтінків. До них на сайті рекомендуємо підібрати форму та кросівки.

 

Гетри New Balance можна придбати в офіційному інтернет-магазині. Тут чекає оригінальна, якісна продукція. Також можна підібрати кілька додаткових речей, щоб образ був максимально індивідуальним, яскравим чи стриманим за бажанням. Оформити замовлення можна у будь-яку точку країни. Оперативність та професіоналізм співробітників однозначно порадує, адже всі працюють для досягнення однієї мети – показати мікс fashion та спорту одночасно! Лейбл наголошує на модернізованих технологіях і різних методах, які використовуються в промисловості.

 
Читати більше