Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Кросівки для бігу по асфальту

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для бігу
Для асфальтного покриття
Очистити всі

Кросівки для асфальту — задоволення від бігу 

Універсального взуття людство ще не придумало, проте вдало адаптує його до будь-якого випадку, коли воно може знадобитися. Тут ми розкажемо, чим потрібно керуватися, вибираючи кросівки для асфальту, і які варто взяти.

Кросівки для бігу по асфальту. Основні характеристики

Простий чек-ліст для вибору кросівок складається із 4 пунктів: 

  • висота протектора;

  • хороша амортизація;

  • стійкість до стирання при контакті з асфальтом;

  • повітропроникність.

Найголовніше правило вибору кросівок просте. Підошва повинна підходити не лише для асфальтного покриття, а й для суміжних видів, які зустрічаються в місті: ґрунтові доріжки бульварів та парків, плитка тротуарів і сходинок, а також синтетичні покриття стадіонів. 

Під час вибору варто враховувати стиль бігу. Можна придбати пару з малою вагою для довгих дистанцій. Вони майже нічого не важать, проте, зношуються швидше, ніж їхні побратими, котрі важчі, але мають більший опір до згубного впливу бетонного покриття.

Під час бігу ноги повинні дихати, особливо влітку. Саме тому, часто використовуються синтетичні стоншені матеріали, котрі відрізняються меншою вагою та можливістю вентиляції за рахунок незначної товщини.

Взагалі, варто пам’ятати, що пробіг кросівок складає в середньому до 800 км. Навіть якщо вони збережуть зовнішній вигляд після такої дистанції, то функції втратять однозн і їх доведеться замінити. 

Бігові кросівки від New Balance

520-ті — універсальна модель, котра працює під час пробіжки іі в повсякденному житті. В передній частині розміщені поперечні канавки для гнучкості, піна з оновленим сировинним складом надасть відчуття м’якості, а синтетичний верх забезпечить стопу необхідним їй повітрям.

Fresh Foam Arishi — універсальна модель, яка забезпечує необхідну амортизацію та розширений спектр рухів завдяки надлегкій підошві Fresh Foam. Подвійне плетіння основного матеріалу дає повітропроникність, а безшовна конструкція запобігає натиранню та перетисканню.

FuelCell Propel — модель для швидкого бігу. Безкомпромісна амортизація завдяки молекулам азоту дозволяє збільшити ефективність прискорення. Текстильний верх виконаний в конструкції Bootie з синтетичних матеріалів з додаванням поліуританових вставок — усе сприяє диханню ноги.

860 — унікальна модель багата на технології. Ndurance — надміцна гума, що забезпечує високу зносостійкість, знаходиться в п'яточній зоні підошви. TRUFUSE — поєднання ACTEVA та ABZORB в проміжній підошві. Це забезпечує амортизацію найвищого рівня. T-Beam — вставка, яка допомагає зберегти необхідну жорсткість у середній частині стопи та запобігає її "провалюванню" всередину. А ще - вентиляція та легкість. 

870 — ідеальна пара для забігів з помірною стабільністю. Відкрита підошва REVLite із вставкою Medial Post в купі зі стоншеним дихаючим основним матеіалом забезпечують вершину відчуття зручності. 

880 — ще легші та зручніші. Нова конфігурація підошви з інноваційною піною дарує ще більше необхідної амортизації. В’язаний HypoKnit із необхідною зональною підтримкою стане у пригоді. 

890 — універсальна тренувальна модель, оснащена дихаючим сітчастим верхом. Проміжна підошва FuelCell дає нейтральний рівень амортизації, а дві смужки термопластичного поліуритану в носковій забезпечують оптимальну пружність.

Лінія для бігу з технологією Fresh Foam надають традиційно якісну амортизацію, забезпечують  плавність посадки і перекату від зони пальців до п’яти, та гарантують комфорт довершеного рівня. 

Пробіжки рекомендуються практично всім без винятку. Бігати можна завжди і всюди. У міських умовах - в основному, по асфальтованому або бетонному покриттю. Жорстка поверхня вимагає спеціального зносостійкого взуття. Тож New Balance розробив його, враховуючи особливості твердого покриття. Обирай New Balance - та отримай максимум спортивного задоволення.

Читати більше