Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Футбольні аксесуари

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Аксесуари
Футбольні аксесуари
Очистити всі

М'ячі (5)

Рукавиці для тренувань (1)

Футбольні аксесуари New Balance — увага до деталей

 

Спортивна індустрія у світі активно розвивається з кожним днем. Все більше людей вибирають фізичні навантаження як основне хобі, а для багатьох професійні тренування стають головним видом діяльності у житті. Який би вибір ти не зробив, він вимагатиме максимум фокусування, зусиль та самовіддачі, адже навіть найдрібніші деталі будуть важливими для досвідчених спортсменів та новачків.

 

Якщо твоя перевага — це ігрові види, швидше за все ти знаєш про безліч нюансів у підборі правильного екіпірування. Але якщо ти вибираєш аксесуари для футболу New Balance, підготовка до занять на полі спрощується в кілька разів. Адже компанія багато десятиліть підтримує атлетів у їхньому розвитку, професійному зростанні та досягненні нових результатів завдяки сучасним інноваційним розробкам!

 

Відповідні атрибути гри роблять процес більш комфортним, злагодженим, надають впевненості гравцеві, сприяють формуванню нових навичок, а також підвищують ефективність. Так, американська марка пропонує стандартний комплект, що включає форму (сумки, шорти, футболки, гетри, кофти) та м'ячі. Адже NB знає, що результативність залежить не тільки від командного духу, рівня підготовленості, але ще й від хорошого якісного екіпірування.

 

Що потрібно для повноцінного тренування

 

Продукція умовно поділяється на основну та додаткову. До першої категорії відносять сходи, фішки та конуси для розмітки, бігові бар'єри, гімнастичні пристрої, а також амортизатори для ніг. До другої — тренерські дошки, прапорці, табло для зміни гравців, сітки, свистки та інше. Все це корисно для опрацювання різних ситуацій під час матчу, легкоатлетичних навантажень та координації гри тренером.

 

На окрему увагу заслуговує, звичайно ж, м'яч. Адже від його якості багато в чому залежить, якою буде точність удару, контроль, напрямок. Тому бренд створив конструкції, що дозволяють на 100% виявити свої таланти на полі. Для підвищення аеродинаміки фірма виготовляє продукцію із 18 фрагментів, які зшиваються довгими прямими швами.

 

Показники покращуються за рахунок міцного, зносостійкого поліуретанового матеріалу. Це означає, що він прослужить довго і витримає посилену ударну силу, а також не втратить своїх характеристик в умовах негоди. Ти можеш використовувати головний атрибут на штучних та природних поверхнях, навіть у дощ чи на пересіченій місцевості, та бути впевненим, що грі нічого не завадить!

 

Щоб купити футбольні аксесуари Нью Беланс, визначся з дизайном бажаної моделі. Синьо-блакитні, червоно-чорні та інші кольори та сувенірні версії доступні на сайті.

 
Читати більше