Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Бігові кросівки для підлітків

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для бігу
Очистити всі
 • Nitrel
  -50%
  Для бігу
  Nitrel
  3 599 грн 1 799 грн
  -50%
 • Nitrel
  -50%
  Для бігу
  Nitrel
  3 599 грн 1 799 грн
  -50%

Бігове взуття New Balance для підлітків: свобода у кожному кроці

 

Потреба постійному русі природна для дітей. Для них це можливість реалізувати свою невгамовну енергію, дізнатися про щось нове; це ігри з друзями та позитивні враження протягом усього дня. Багато школярів також прагнуть проявити свої сили не тільки у розвагах, а й у спорті. А щоб почуватися комфортно і впевнено, знадобиться якісне і грамотно підібране екіпірування. Тому офіційний сайт бренду в Україні пропонує купити взуття для бігу New Balance для підлітків.

 

До дитячої спортивної продукції висуваються підвищені вимоги. У такому віці потрібно потурбуватися не тільки про стиль, різні активності, а й про здоров'я. А правильне екіпірування забезпечить максимум зручності і запобігатиме випадковим травмам.

 

Як освоїти техніку бігу за допомогою NB?

 

Якщо розглядати повсякденні заняття чи ігрову діяльність, то найчастіше діти бігають напівзігнутими ногами, у середньому темпі зі зміною напрямів. Але з часом їм необхідно навчитися певних правил: вільних рухів, ритмічності, злагодженої координації рук і ніг, умінню розвивати швидкість і спритності.

 

Під час вибору екіпіровки розглядайте виключно дитячий асортимент, а не маленькі розміри для чоловіків та жінок. Це важливо, оскільки анатомія дитини відрізняється від будови стопи дорослих: вона ще формується, змінюється і є чутливішою. Американська компанія врахувала особливості фізіології маленьких бігунів і розробила практичні моделі, які гарантують оптимальну посадку та доповнюють стильну спортивну цибулю.

 

Бігове взуття Нью Беланс для підлітків має свої особливості:

 
 1. Амортизація. Необхідна умова для розвитку поки слабкої мускулатури ступні. Додаткові вставки допомагають посилити поштовх від жорсткої поверхні. Опція представлена ​​технологією Fresh Foam — проміжним шаром в підошві з цілісного пінного фрагмента, який гарантує м'якіший і плавніший перекат. До речі, ця ж методика запобігає появі плоскостопості.
 2. Гнучкість. Сила тиску на ступню менша, ніж у досвідченого спортсмена, тому кросівки повинні добре згинатися в середній та передній частині. Еластичність матеріалів дозволить виробу змінювати форму під стопою в момент відштовхування.
 3. Скошені кути в області п'яти. “П'ята” фірмової продукції злегка піднята. Таким чином вдається збільшити площу взаємодії з покриттям та покращити стійкість у процесі фізичних навантажень. При цьому сама підошва дуже легка, рельєфна і зчеплюється як із асфальтом, так і з землею.
 4. Фіксація. Шнурівка, ортопедична устілка та щільний задник виключають завалювання ступні та створюють умови для оптимального розподілу ваги.
 

Відчуй себе комфортно і сміливо йди назустріч новим перемогам разом із NB!

 
Читати більше