Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Кросівки для силових тренувань

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для тренувань
Для силових тренувань
Очистити всі
 • Beaya
  Для силових тренувань
  Beaya
  3 999 грн
 • Beaya
  Для силових тренувань
  Beaya
  3 999 грн
 • Beaya
  Для силових тренувань
  Beaya
  3 999 грн

Кросівки для силових тренувань New Balance: найвищий ступінь продуктивності

 

Щоб заняття у тренажерному залі чи на стадіоні приносили результат та проходили з максимальною зручністю, необхідно грамотно підібрати екіпірування. Оскільки вправи передбачають два основні типи навантажень: аеробний та анаеробний тренінг. Перший включає підвищену рухову активність, тому для нього потрібне м'яке та легке взуття. Другий — елементи важкої атлетики, заняття зі спортивними снарядами.

 

Для виконання вправ останнього виду знадобляться спеціальні моделі: з жорсткою, твердою підошвою, що має потовщення в області п'яти, з високою стійкістю. Таким характеристикам відповідає взуття для силових тренувань Нью Беланс, яке унеможливлює втрату рівноваги під час фізичних навантажень, забезпечує стабілізацію ступні та зносостійкість.

 

Важливо, щоб нога була зафіксована в зоні гомілкостопа та п'яти, а також у бічній частині. Подібний ефект досягається за рахунок ущільнених вставок, м'якого язичка, шнурівки, яка регулює рівень фіксації, надійного задника та ергономічного каркаса. Сітчастий верх допоможе досягти вентиляції. Рухливості стопи сприяє особлива конструкція основи: розділена надвоє або сегментована, що повністю усуває дискомфорт.

 

Кросівки New Balance для тренувань: технології

 

Універсальні позиції бренду, такі як X-Trainer або Draft, полегшені, виконані з дихаючих матеріалів, створюють оптимальну підтримку. Компанія використала сучасні інноваційні розробки:

 

Acteva. Полегшений матеріал виготовлення основи, завдяки якому конструкція відновлює форму та наділяється великим ресурсом.

EVA. Унікальний тип гуми, елементи якої вбудовані в критичних місцях для збереження зносостійкості та зчеплення з покриттям.

DynaSoft. Дає хорошу віддачу та зручність.

Устілки comfort insert. Утримують початковий вигляд, не дозволяючи нозі “провалюватися”. Виключають травмування.

Вставки ABZORB та N2. Відповідають за поглинання ударних навантажень, відновлення тиску, початкових контурів, зниження ваги виробу.

Lockdown liner. Внутрішня підкладка, з'єднана зі шнурівкою для щільної фіксації ступні.

Cocona. Натуральні волокна, що випаровують надлишки вологи та нейтралізують запахи.

 

Оригінальний дизайн, ефектний стиль і неперевершена функціональність — ось чому взуття Нью Беланс для тренувань вибирає безліч професійних атлетів по всьому світу. Знайди свою досконалу модель в офіційному інтернет-магазині, та вперед за новими рекордами!

 
Читати більше