Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Усі кросівки для дошкільнят і школярів

Спочатку: новинки дорогі дешеві

Повсякденне (8)

Сандалі та шльопанці (3)

Взуття New Balance для школярів — баланс естетики та зручності

 

Взуттєвий гардероб для дітей потрібно вибирати з особливою увагою, адже від правильності рішення залежить не тільки самопочуття та настрій власника обновки, а й розвиток його опорно-рухового апарату. Тому американський лейбл розробляє продукцію цієї серії, відштовхуючись як від потреб малюків, так і від їхньої анатомії. В результаті ви отримуєте сучасні та практичні вироби, які формують склепіння стопи, закладають поставу, забезпечують здоровий розвиток м'язового скелета.

 

Взуття Нью Беланс для дошкільнят: обирай правильно

 

Дитячий асортимент відрізняється від дорослих аналогів за багатьма параметрами:

 
  1. Ергономічність. Будова стопи малюків має свої особливості: вузька область п'яти, ширший мисок і віялове розташування пальчиків. Щоб унеможливити передавлювання, компанія виготовляє продукцію з розширеною передньою частиною. Нога сідає вільно, що гарантує абсолютне відчуття комфорту.
  2. Підошва. Конструкцію характеризують пластичність, гнучкість і водночас пружність, оскільки основа покликана забезпечувати плавність перекату за рахунок гарного згину. Для виготовлення марка використовує технологічну EVA-гуму — легкий, пружинистий матеріал з ефектом амортизації.
  3. Задник. Створюється твердим для надійної фіксації гомілкостопа та п'яти. Завдяки цьому елементу нога під час ходьби не завалюється.
  4. Супінатор. Стабілізує склепіння ступні, запобігаючи плоскостопості. Підтримку дає опуклий фрагмент усередині черевика: це частина ортопедичної устілки, яка відповідає за зручне розташування ніжки.
  5. Розмір. Цей показник постійно змінюється. За рік може збільшитися з 33 до 34.5, наприклад. Але не радимо брати моделі на виріст: запасу довжини 1 см цілком достатньо. Головне, щоб посадка не була надто вільною чи, навпаки, тісною.
 

Повсякденна лінія

 

Оригінальні черевики та кросівки, виготовлені з натуральної шкіри, замші, синтетичних матеріалів. Міцні, стійкі до деформацій та пошкоджень силуети підходять для щоденного носіння, відмінно поєднуються з основним гардеробом. Яскраві або стримані кольори дозволяють вибрати саме те, що найбільше подобається. А якісне шнурівка чи стильні липучки з брендовим логотипом роблять регулювання фіксації простішим.

 

Зимові версії

 

Товари для найхолоднішого сезону гарантують максимум зручності за будь-яких погодних умов та на різних поверхнях. Протекторну підошву посилено за рахунок технології AT Tread, яка стабілізує крок на слизькій кризі або м'якій пересіченій місцевості. А інноваційна технологія Water resistant захищає від проникнення вологи: дощ, мокрий сніг, калюжі — всі ці неприємності не стануть перешкодою на шляху.

 

Взуття New Balance для дошкільнят — це комбінація практичності, унікального дизайну та продуманих технологій. Заглянь в онлайн-каталог і замов підходящу пару!

 
Читати більше