Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Поясні сумки

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Аксесуари
Сумки та рюкзаки
Поясні сумочки
Очистити всі

Поясна сумочка New Balance — зручність поза сезоном

 

Невеликі компактні аксесуари, які носять на поясі, були популярними у 90-х. Але мода відроджується, і тепер можна купити поясну сумку New Balance у сучасній спортивній стилізації. Вони стали доречним дизайнерським доповненням до повсякденного луку, а також актуальним пристосуванням для тренувань. Адже коли важливі дрібниці є під рукою, це дуже практично.

 

Зручність аксесуарів встигли оцінити і жінки, і чоловіки. Не дивно, адже вони створені для цінителів комфорту: різноманітність моделей унісекс дозволяє підібрати найбільш підходящий за конструкцією та кольором варіант. А невелика вага та габарити роблять їх практично непомітними. У будь-який момент можна дістати потрібний предмет без будь-яких обмежень, а решту часу руки залишаються вільними.

 

Коли стануть у нагоді поясні сумки Нью Беланс

 
  1. На прогулянці. Сьогодні вийти на вулицю без мінімального набору речей неможливо, навіть якщо йдеться про звичайний відпочинок. Все одно в дорогу чи кафе потрібно взяти ключі, гаманець, телефон та інші важливі дрібниці. Коли кишені — не вихід, а об'ємні сумки брати не хочеться, виручать бамбеги.
  2. Під час бігу. Якщо тренуєшся на відкритому стадіоні, у фітнес-центрі, окремі пристрої хочеться тримати поруч. Наприклад, ключі від будинку чи гаджет. Бігати з об'ємними сумками незручно, а ось мініатюрні аналоги не завадять.
  3. Ігри з дитиною. Тут однозначно треба бути активним: рюкзаки та інші атрибути залишаються на лавці. А щоб не перейматися про найнеобхідніше, знадобиться бананка New Balance.
  4. Подорожі. Стегнові моделі найбільш доречними виявляться в дорозі. Основні речі складені у валізах, рюкзаках, які потрібно нести в руках чи за спиною. А ось документи та гроші мають бути поруч, щоб не гаяти часу на їх пошук. У цьому випадку виручить мініатюрний виріб на поясі.
 

Як носити

 

Існує кілька способів розташування стегнового виробу:

 
  1. На талії — злегка зсунувши набік або прямо перед собою.
  2. Через плече, розташувавши конструкцію на грудях чи спині. Тільки не забудь щільно закрити застібку.
 

Ще одна особливість бамбега полягає в тому, що він чудово поєднується із вбраннями для теплого та холодного сезонів. Навесні, влітку можна одягнути його до джинсів, штанів, лосинів, футболок (для жінок чудовий варіант із укороченими топами, щоб підкреслити витончену фігуру). А восени та взимку прямокутні конструкції доречно виглядають поверх светрів, курток чи пальта.

 

Експериментуй із образами самостійно! У каталозі представлені різноманітні товари: подовжені, трикутні, стандартні зразки або версії з додатковою кишенею — замовляй те, що подобається більше.

 
Читати більше