Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Кеди

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Повсякденне
Кеди
Очистити всі

Кеди New Balance: повсякденні моделі

 

Сьогодні чоловіки обирають взуття у спортивному стилі не лише для тренувань. Такі моделі стали звичним і доречним доповненням повсякденного образу: лаконічний дизайн, оригінальний силует, практичність — все це робить вироби цієї категорії маст-хевом взуттєвого гардеробу. Якщо ти шукаєш ідеальну комбінацію стилю та зручності, то кеди New Balance в Україні стануть чудовим вибором.

 

Вони відрізняються витонченою будовою конструкції, ненав'язливим оформленням та прикрашені перфорацією, в якій можна впізнати знамениту емблему “N”. Комфортні відчуття в процесі носіння забезпечує унікальна інноваційна підошва Fresh Fоam, як у версії All Coasts 210. Вона має цілісну пінисту основу, завдяки чому перекат під час крокування стає більш м'яким і плавним.

 

Обери відповідну пару

 

Якщо ти збираєшся знайти взуття для щоденного використання, треба підійти до цього питання відповідально. В першу чергу бажаний варіант має бути універсальним і вдало поєднуватися з тим одягом, який ти найчастіше носиш. По-друге, думай про функціональність. Оскільки провести більшу частину часу у кросівках, які тиснуть, нікому не захочеться.

 

Нью Беланс вирішує ці завдання професійно, пропонуючи продукцію високої якості, виконану у продуманій стилістиці:

 
  1. Легкість. Занадто важкі моделі почнуть швидко натирати. Щоб уникнути цього, марка використовує сучасні текстильні волокна та натуральну шкіру, що полегшує всю конструкцію. Взуття здається невагомим і не відчувається на нозі.
  2. Акуратність швів. Вони мають бути рівними, без розривів. Для кращої фіксації елементів компанія використовує техніку подвійних стібків.
  3. Твердий задник. Від його жорсткості залежить точність посадки та фіксація на гомілкостопі.
  4. Пружність носка. Після натискання на передню частину, матеріал повинен повернутися до попередньої форми. Це означає, що він не деформується і прослужить довше.
  5. Ортопедичні вставки/устілки. Гарантують правильне положення стопи, а, отже, і комфорт.
  6. Наявність супінатора. Ця деталь дуже важлива, тому що унеможливлює травмування.
  7. Міцна шнурівка. За допомогою шнурків ти самостійно регулюєш ступінь фіксації. Компанія застосовує лише надійні синтетичні волокна, які не перетруться.
 

Якщо захочеш купити кеди Нью Беланс, це дасть тобі безліч переваг. Бренд створює продукцію більше ста років і знає все про сучасні технології. Тканини, з яких виготовлені товари, легкі, дихачі, відштовхують пил та вологу. Вони однаково зручні як у літню погоду, так і в дощ. А універсальний дизайн дозволяє носити вибрану пару з будь-яким одягом — джинсами, спортивними костюмами, регланами, футболками та куртками.

 
Читати більше