Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Взуття, одяг і аксесуари для всіх

Спочатку: новинки дорогі дешеві

New Balance в Україні: фірмова продукція з США

 

Як визначити свій смак і чи потрібно це робити? У нашому суспільстві люди все частіше обирають особисті межі, зручність та комфорт у всьому. Доводить це бренд із Белмонта, заснований 1906 року Вільямом Райлі. Він був британським емігрантом, амбітним та талановитим чоловіком. Спочатку керівник акцентував увагу на виробництві ортопедичного взуття, але незабаром напрямки виросли до більших масштабів: одяг, екіпірування, аксесуари. Тепер торгову марку знають у всьому світі.


Нью Беланс у Києві продається в багатьох торгових точках, але зараз простежується така тенденція, що кількість людей, які роблять замовлення online значно збільшується з кожним днем. Така статистика обумовлена ​​не лише ситуацією з коронавірусом, а й бажанням заощадити хвилини для себе, адже оформити замовлення на сайті —  справа п'яти хвилин. Сучасні технології дозволяють розглянути річ поблизу, ніби тримаєш її в руках. Хвилювання краще залишити осторонь.

 

Успішна фешн-корпорація займається виготовленням повноцінної спортивної продукції. За зручними костюмами, регланами, худы, кросівками та черевиками можна сміливо звертатися до торгового гіганта.

 

Регуляція —  ключ до нового майбутнього

 

Велика заслуга та популярність лейбла полягає в тому, що він використовує не тільки якісні, профільні матеріали, але й регулярно вводить у виробництво розроблені методи покращення виробів. Наприклад, NB DRY сприяє швидкому висиханню та відводить вологість від тіла. FLEXx —  еластичний матеріал, який відповідає за динамічні рухи. Система H2FLOW складається із перфорованих частинок.

 

Захист

 

FRESH —  антибактеріальна обробка проти неприємних запахів. Protect захищає від вітру, а UPF — захист від ультрафіолетового випромінювання.

 

Купити New Balance в Україні рекомендуємо в офіційному інтернет-магазині. Для тебе завжди у відкритому доступі весь актуальний асортимент, у всіх кольорах та розмірах. Співробітники дбають про репутацію компанії, тому будуть раді відповісти на всі питання. Також однією з головних переваг є оперативна доставка до будь-якого міста країни. Онлайн-шопінг —  це не тільки безпечно, а й вигідно. Більше немає необхідності витрачати багато зайвого часу, щоб ходити годинами по бутікам у пошуках одягу, а іноді й не дуже вдалим, потім перебувати у заторах, повертаюся спустошеним додому. Сміливіше додай цікаві, оригінальні товари від американського виробника та не думай ні про що! Це твій шанс швидко та якісно змінити свій стиль.

 
Читати більше