Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Спортивні брюки

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Одяг
Спортивні брюки та шорти
Спортивні брюки
Очистити всі

Спортивні брюки New Balance стиль і комфорт


З чого все почалось


У 1906 році американець Вільям Райлі заснував лабораторію з виготовлення ортопедичного взуття, для чого була розроблена інноваційна на той час опорна система. Ідея створення виробів навіяна автору нового продукту пташиною лапою, яка має три опори. Райлі інтерпретував цю просту і ефективну будову у свої вироби, що забезпечило їм неперевершений баланс і принесло винахіднику чималий успіх.
 

Через більш ніж 100 років марка стала одним з лідерів на ринку sport fashion. Що говорити: Нью Беленс зацікавив навіть Стіва Джобса й Білла Клінтона! Теперішній асортимент поєднує у собі практичність, технологічність, оригінальність. Разом з тим залишається лаконічним, стилістично ненав’язливим і доступним.
 

Залишайся у русі разом з провідним брендом


Штани New Balance — це колекція сучасного і практичного одягу популярної компанії, розрахованого для жінок та чоловіків. Окрему категорію становлять повсякденні й тренувальні юнацькі вироби: їх розроблено спеціально для прихильників футбольного клубу “Динамо”. Речі виконані у стриманій кольоровій гаммі, але зустрічаються і більш яскраві моделі. Окрім сірих, синіх, темних відтінків, присутні жовтий, рожевий кольори — на будь-який смак і для різного настрою. Кожен знайде для себе щось особливе!

Моделі, представлені у каталозі, зручні під час носіння. Бренд гарантує комфортні відчуття за будь-якої погоди, більше того в асортименті знаходяться речі на холодний зимовий сезон. Продукція виготовляється зі стовідсотково переробленого поліестеру, бавовни (чистої або з домішками штучного матеріалу). Продуманий крій, кнопки, зав’язки, кармани доповнюють силуети, пристосовуючи їх до фігури носія. Фірмовий логотип NB — додаткова деталь, без якої неможливий повноцінний образ.

Якщо раніше торгова марка займалась виключно створенням супінаторів для взуття, то сьогодні кожен охочий зможе купити спортивні штани від New Balance. Функціональна різноманітність товарів, широка лінійка розмірів, постійне оновлення колекцій, дизайнерська робота — усі ці фактори працюють на успіх бренду і роблять його привабливим для тих, хто давно віддає перевагу компанії, і новачків, які тільки починають знайомство з нею.

Одяг Нью Беленс спрямований на підтримання активного способу життя. Куди б ти не направлявся, що б не задумав, чим не займався, фірмові речі забезпечать тобі комфорт і впевненість у кожному своєму кроці! Не забудь про високу якість продукції: носи речі вдома, на вулиці, щодня тренуйся, грай, бігай. Неважливо, що робити, брендові рішення довго витримають всі навантаження повсякденного використання.
Читати більше