Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Тайтси для чоловіків та жінок

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Одяг
Спортивні брюки та шорти
Тайтси
Очистити всі

Тайтси New Balance: біговой must have

 

Головні принципи виробництва унікальної продукції для спорту та активного відпочинку закладені засновником бренду, Вільямом Райлі, понад сто років тому. Досі компанія віддана своїм ідеалам: залишається новатором у сфері спортивних технологій і віддає перевагу якості над кількістю. Ручне виробництво, впізнаваний стиль, функціональність, як і раніше, є ключовими перевагами лейбла.

 

Компанія спрямовує свою діяльність на підтримку атлетів, розробляючи сучасне інноваційне взуття та одяг. Так, покращити тренувальний процес допоможуть бігові тайтси New Balance — один із найпоширеніших видів екіпірування для чоловіків та жінок. Вони повною мірою справляються з поставленим завданням: зменшують ризик розтягування м'язів, сприяють стимулюванню кров'яного потоку та підтримують форму тіла.

 

Переваги бігового брендового одягу

 

Ця товарна лінія виготовляється з першокласних високоміцних матеріалів, що зберігає первісний вигляд після тривалого використання та не втрачає колір. А застосування сучасних технологій ще більше підвищує його експлуатаційні характеристики. Так, оброблений поліестер у поєднанні з еластаном гарантує швидке висихання та гарну розтяжність. Це ніби одягнути другу шкіру: під час занять тканина щільно облягає тіло і повторює всі рухи, не сковуючи їх.

 

Речі мають довжину до гомілок для надійного захисту ніг, фігурні шви, що формують силует, високу посадку, яка забезпечує щільне прилягання (у тому числі завдяки поясу). Вони чудово відводять зайву вологу від тіла, а фактурна поверхня, як у версії Q Speed, допоможе створити індивідуальний sport look.

 

Тактильна м'якість та стійкість до високоінтенсивних навантажень — особливість тканини NBSleek. З неї виконано низку товарів, наприклад, Transform. Чотириразова еластичність відкриває повну свободу дій: спринт, стрибки, розтяжка — роби що завгодно, тебе нічого не стримує! А контрастні вставки нагадають про те, що тренувальний процес не позбавлений відмінного смаку.

 

Для тренувань у негоду придумані моделі з водовідштовхувальною поверхнею NB DRYx. Навіть у дощ та вогкість біг на вулиці не завдасть особливого дискомфорту. Ти будеш під надійним захистом. Тільки комфорт та стовідсоткова зосередженість на результаті. До речі, фірма дотримується стандарту green leaf standard: половина матеріалів, що використовуються, є екологічно чистими, тобто органічними або переробленими.

 

Щоб купити тайтси Нью Беланс в Україні, скоріше переходь у каталог та створюй свій унікальний образ.

 
Читати більше