Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Тренувальні кросівки

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для тренувань
Очистити всі

Для силових тренувань (2)

 • Beaya
  Для силових тренувань
  Beaya
  3 999 грн
 • Beaya
  Для силових тренувань
  Beaya
  3 999 грн

Кросівки для тренувань від New Balance

 

Для активного відпочинку й занять спортом важливо вибрати спеціальну модель. Вона має ідеально прилягати до ноги, забезпечувати максимальне зчеплення з поверхнею та бути надійною. Твоє тіло рухається надзвичайно інтенсивно й відчуває різне навантаження залежно від виду заняття, тому для досягнення найкращих результатів потрібне спеціалізоване взуття, яке давно користується популярністю серед професіоналів і задовольнить всі ці вимоги.

 

Бренд вдало поєднує технології та модні тенденції й пропонує стильні вироби для силових занять. Це закономірно, адже з 1906 року, компанія займалася виготовленням ортопедичного взуття та спеціальних коригувальних супінаторів. А вже в другій половині століття змогла задовольнити потреби атлетів комфортними снікерами. Тому зараз їй немає рівних у розробці унікальних та інноваційних моделей, які вибирають мільйони людей у ​​всьому світі.

 

Кросівки для тренувань від Нью Беланс в Україні теж досягли чималого успіху й пропонують два види продукції для спортзалу. Варто виділити їх основні характеристики.

 
 • Для силових

Minimus виготовлені з тканини й синтетики, що робить вагу досить легкою. Нижній шар Vibram з піноматеріалу та сітчастий верх, з'єднаний з TPU волокнами, забезпечують достатній рівень амортизації та вентиляції для високої результативності. Це кращий варіант для роботи на тренажерах.

X-Trainer також універсальні: поєднання тканини й сітки підходить для багатьох видів активності, оскільки створює оптимальну підтримку ноги. Проміжна підошва DynaSoft з нижньою гумовою частиною має добре зчеплення з поверхнею і хорошу м'яку віддачу.

 
 • Для аеробних

NB 411 з комбінованих матеріалів прекрасно підходять для кардіо. Оновлена ​​проміжна підошва стала ще більш гнучкою, краще фіксує стопу та не сковує рухи, а потовщення в п’ятковій зоні підсилює стійкість.

Особливу легкість подарують NB 715. Секрет в динамічній устілці, яка має вставку Memory Sole Comfort. Безшовна конструкція верхньої частини легка й запобігає відчуттю тиску та обтяження. Ця пара розроблена для підвищеної рухової активності.

Основна наша мета — бути твоїм надійним партнером в спортивній діяльності та досягненні поставленої мети. Щоб купити кросівки для тренувань від Нью Беланс, ознайомся з асортиментом на офіційному сайті або завітай до одного з концептуальних магазинів бренду.

Читати більше