Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

New Balance Made in England & USA

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Повсякденне
Made in the UK/USA
Очистити всі

Де роблять New Balance? 

Почалося все в 1906 році. Бостон, штат Массачусетс, США. Бренд, який став легендою, зміг досягнути всесвітнього визнання та нечуваних висот завдяки прагненню до безперервного руху та задоволенню потреб споживачів. Сьогодні кредо бренду: “Ми народжені для того, щоб постійно рухатися вперед” і марка не відступає від нього ні на крок. New Balance - той, хто й сезону не може протриматися без інновацій та рестайлінгу. Особливо показова в цьому контексті лінійка “ NB made in USA / UK”. 

Чому New Balance made in England?

Фабрики New Balance розміщені по всьому світові. Одне з передових виробництв розташоване у Флімбі, що неподалік від Манчестера, Великобританія. Саме там виготовляють люксові моделі, котрими бажає володіти кожен прихильник бренду. Кросівки made in UK, наприклад 1500, 991 та 576, відрізняються особливими конструкціями та матеріалами. 

576 — безсмертна класика. Технологія C-CAP завжди готова до амортизації. Завдяки її специфіці, кросівки мають меншу вагу у порівнянні з аналогами. Адже C-CAP — це надлегка пориста підошва з EVA, відформована під тиском.

991 — модель, котра і за кежуал, і за класику майбутнього. Продуманий дизайн 991-х — суцільна гармонія між конструкцією, кольоровою гамою та композиційним центром. Крім грамотного дизайну, вона наділена технологіями. ABZORB® забезпечує оптимальну амортизацію, пом’якшує ударну хвилю під час ходьби та швидко відновлює первісну форму. Водночас надміцна гума Ndurance, розташована на підошві у місцях найбільшого тертя з поверхнею, відповідає за відмінні показники зносостійкості.

1500 — перлина лінії NB UK. Хто любить досконалість, однозначно вподобає їх. Поєднання високоякісних матеріалів з технологією ENCAP® робить пару не тільки симпатичною, а й зручною. Пом’якшувальна серцевина з ЕВА, що знаходиться в оболонці з поліуретану, надає кросівку стійкості та гарантовано гасить вібрацію при зіткненні з поверхнею. 1500-ті - це кросівки, що безперечно подарують зручність та підкреслять благородну елегантність.

А як щодо New Balance made in USA?

Оскільки батьківщина марки New Balance - США, то й основне виробництво преміумних кросівок там. Відданість локальному виробництву сприяє розвитку підприємств у штатах Мен та Массачусетс. Саме на цих фабриках виготовляють за допомогою багаторічних традицій ручного виробництва близько 4 мільйонів пар взуття щорічно. Тож, американські фабрики ще й зберігають історичний спадок. Є цікава особливість, що взуттєвик має робити кросівки тільки на одну ногу, а на іншу робить його колега. За рахунок цього між кросівками, зробленими вручну, будуть мінімальні розбіжності, які роблять твої пару унікальною, але не менш якісною. Ось кілька New Balance USA shoes, котрі можна придбати у нас: 990 та 998. 

990 — як і кожна з моделей NB, облаштована технологіями. Наприклад, в них є проміжна підошва, доповнена технологією ENCAP®. Це забезпечує неперевершену амортизацію та стабілізацію стопи. Всередині - Ultra Soft Comfort Insert задля бажаного комфорту. 

998 — класика, котру не хочеться знімати, бо в них стильно та комфортно. Технологія ABZORB cтворена за участю експериментальної технологічної лабораторії DuPontEngage, - унікальний сплав ізопренового каучуку для бездоганного і комфортного бігу. Ця технологія вміло поглинає ударні хвилі, прекрасно витримує тиск на підошву та відновлює свою первинну форму, забезпечуючи незмінно чудове поєднання амортизації та компресії. 

А чим особливі матеріали для made in UK / USA?

Для кросівок з лінійок made in UK / USA підбирають особливі матеріали, аби забезпечити преміальний вигляд, багатий спектр текстур та кольорів. Кожна пара виготовлена із першокласної шкіри або замші у поєднанні з надміцним текстилем різних видів. Комбінація фактур ніколи не лякала дизайнерів бренду, а лише підсилювала дух авантюризму і прагнення до нових карколомних комбінації.

А декор?

Лінійка made in UK / USA традиційно тішить незвичним комбінуванням, вишитими логотипами, гарними заплатками із зазначеною країною виробництва. Крім того, у цій лінії можуть бути капсули, натхненні барвами пустелі, окрасом мілітарі, гастрономічні асоціації, наприклад Caviar & Vodka.

Якщо є бажання відчути справжню якість — не стримуй його. Аби зрозуміти, чим особлива ця лінія, варто раз взути американську чи британську пару. Легенда революційного балансу, ортопедичних устілок та постачальник твого стильного комфорту — New Balance знає, що таке якість вищого пілотажу.

Читати більше