Взуття

У ритмі вулиць

Догляд за взуттям

Догляд за шкіряним взуттям

Після покупки пари шкіряного взуття, варто обробити його спеціальним якісним водовідштовхувальним спреєм. Таку процедуру бажано проводити хоча б раз на місяць, а у вологу погоду раз на п’ять-сім днів. Буде доречним щодня очищати взуття від бруду та пилу м’якою ганчіркою або щіткою, а моделі з натуральної пофарбованої шкіри протирати вологою м’якою тканиною. Після очищення не забувайте нанести тонкий шар спеціального крему, щоб освіжити колір, додати блиск та захистити шкіру від несприятливого впливу навколишнього середовища. За 3-5 хвилин після нанесення крему радимо полірувати взуття щіткою або вовняною ганчіркою. Нагадуємо, що шкіряне взуття в жодному разі не можна прати у пральній машинці або мити водою. Якщо ви намочили ноги, сушити взуття необхідно при кімнатній температурі, без використання будь-яких опалювальних приладів.

Догляд за взуттям із синтетичних матеріалів

Для того, щоб помити взуття, виготовлене із синтетичних матеріалів, слід приготувати мильний розчин та витерти забруднення з поверхні за допомогою тканини, змоченої у ньому. Глибокі забруднення зручніше видаляти щіткою. Після цього варто обробити поверхню чистою вологою тканиною.

Догляд за замшевим взуттям та замшевими елементами

Первинну обробку нової замшевої пари слід проводити із використанням спеціалізованого засобу з догляду за замшевим взуттям. Після обробки заждіть, поки взуття повністю висохне, перш ніж виходити на вулицю. Аби почистити замшеве взуття, спочатку видаліть бруд сухою щіткою, а потім обробіть захисним засобом.

Догляд за устілками

Прати устілки можна у пральній машині, попередньо діставши їх з взуття.

У випадку намокання кросівка може спостерігатися линяння. Це стається через використання натуральних барвників у виробах. Якщо ваше взуття намокло, покладіть папір всередину і приберіть його з сонячного світла. Дайте висохнути природним шляхом. Це допоможе уникнути линяння.