Взуття

У ритмі вулиць

Доставка

Кур’єрська доставка «Нова Пошта» по всій Україні та по Києву

Ви можете замовити кур’єрську доставку по всій Україні.

Термін доставки по Україні до 5 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо одного з товарів немає на основному складі, доставка може зайняти до 10 днів. Якщо сума вашого замовлення більше 500 грн., доставка безкоштовна. В інших випадках її вартість залежить від міста доставки та об’єму замовлення згідно з тарифами компанії «Нова Пошта».

Доставка до відділення «Нова Пошта» по всій Україні та по Києву

Ви можете замовити кур’єрську доставку по всій Україні.

Термін доставки по Україні до 5 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо одного з товарів немає на основному складі, доставка може зайняти до 10 днів. Якщо сума вашого замовлення більше 500 грн, доставка безкоштовна. В інших випадках її вартість залежить від міста доставки та об’єму замовлення згідно з тарифами компанії «Нова Пошта».

Доставка до відділень «Justin» по всій Україні та по Києву

Ви можете отримати замовлення у одному з 500 відділень Justin. Усі відділення розташовані у супермаркетах та торговельних центрах.

Термін доставки по Україні до 4 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо одного з товарів немає на основному складі, доставка може зайняти до 10 днів.

Ми доставляємо усі посилки вартістю більше 500 грн безкоштовно. Якщо сума вашого замовлення менше 500 грн, ви сплачуєте вартість доставки відповідно до тарифів "Justin".

Самовивіз в Києві

Зверніть увагу: наразі ми не резервуємо товар в магазинах New Balance по Україні для самовивозу замовлень. Рекомендуємо скористатися комфортним сервісом кур'єрської доставки у зручний для вас час і місце.

Після оформлення замовлення

Протягом години з вами зв'яжеться служба підтримки клієнтів (за вказаним у замовленні телефоном або email), щоб підтвердити замовлення, відповісти на ваші запитання та узгодити деталі доставки та оплати.

Якщо будь-якого товару з вашого замовлення не виявиться на основному складі, ми доставимо його з регіональних складів. Термін підготовки такого замовлення може скласти до 7 днів. Як тільки замовлення буде зібране, ми повідомимо, що замовлення прямує до вас.