Взуття

У ритмі вулиць

Доставка

Доставка до відділення «Нова Пошта» по всій Україні та по Києву

Ви можете замовити доставку на будь-яке зручне відділення компанії «Нова Пошта» по всій Україні.

Термін доставки по Україні до 4 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо одного з товарів немає на основному складі, доставка може зайняти до 10 днів. Якщо сума вашого замовлення більше 2500 грн., доставка безкоштовна. В інших випадках її вартість залежить від міста доставки та об’єму замовлення згідно з тарифами компанії «Нова Пошта».

Доставка до відділень «Justin» по всій Україні та по Києву

Ви можете отримати замовлення у одному з 500 відділень Justin. Усі відділення розташовані у супермаркетах та торговельних центрах.

Термін доставки по Україні до 4 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо одного з товарів немає на основному складі, доставка може зайняти до 10 днів.

Ми доставляємо усі посилки, незалежно від суми замовлення, безкоштовно!

Самовивіз в Києві

Зверніть увагу: наразі ми не резервуємо товар в магазинах New Balance по Україні для самовивозу замовлень. Рекомендуємо скористатися комфортним сервісом кур'єрської доставки у зручний для вас час і місце.

Після оформлення замовлення

Протягом години з вами зв'яжеться служба підтримки клієнтів (за вказаним у замовленні телефоном або email), щоб підтвердити замовлення, відповісти на ваші запитання та узгодити деталі доставки та оплати.

Якщо будь-якого товару з вашого замовлення не виявиться на основному складі, ми доставимо його з регіональних складів. Термін підготовки такого замовлення може скласти до 7 днів. Як тільки замовлення буде зібране, ми повідомимо, що замовлення прямує до вас.