Взуття

У ритмі вулиць

Доставка

Кур’єрська доставка «Нова Пошта» по всій Україні та по Києву

Ви можете замовити кур’єрську доставку по всій Україні.

Термін доставки по Україні – до 3 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо товар відсутній на основному складі, доставка може зайняти до 5 днів. Якщо сума вашого замовлення більше 2500 грн., доставка безкоштовна. В інших випадках її вартість залежить від міста доставки та об’єму замовлення згідно з тарифами компанії «Нова Пошта».

Зверніть увагу! Якщо сума до сплати перевищує 5000 грн на день, для отримання замовлення необхідно пред’явити паспорт з метою верифікації та ідентифікації. Це стосується готівкових операцій та оплат банківською карткою.

Кур'єрська доставка за адресою служби Нова Пошта можлива, якщо сума замовлення складає менше 49 999 грн. Якщо сума замовлення складає більше 49 999 грн, ми рекомендуємо вибрати доставку до відділення або оплатити замовлення карткою на сайті при оформленні.

Доставка у відділення «Нова Пошта» по всій Україні та по Києву

Ви можете замовити доставку у відділення по всій Україні.

Термін доставки по Україні – до 3 днів з моменту оформлення замовлення. Якщо товар відсутній на основному складі, доставка може зайняти до 5 днів. Якщо сума вашого замовлення більше 2500 грн, доставка безкоштовна. В інших випадках її вартість залежить від міста доставки та об’єму замовлення згідно з тарифами компанії «Нова Пошта».

Зверніть увагу! Якщо сума до сплати перевищує 5000 грн на день, для отримання замовлення необхідно пред’явити паспорт з метою верифікації та ідентифікації. Це стосується готівкових операцій та оплат банківською карткою.

Доставка до відділення можлива, якщо сума замовлення складає менше 149 999 грн. Якщо сума замовлення складає більше 149 999 грн, ми рекомендуємо оплатити замовлення карткою на сайті при оформленні.

Самовивіз в Києві

Зверніть увагу: наразі ми не резервуємо товар в магазинах New Balance по Україні для самовивозу замовлень. Рекомендуємо скористатися комфортним сервісом кур'єрської доставки у зручний для вас час і місце.

Після оформлення замовлення

Протягом години з вами зв'яжеться служба підтримки клієнтів (за вказаним у замовленні телефоном або email), щоб підтвердити замовлення, відповісти на ваші запитання та узгодити деталі доставки та оплати.

Якщо будь-якого товару з вашого замовлення не виявиться на основному складі, ми доставимо його з регіональних складів. Термін підготовки такого замовлення може скласти до 7 днів. Як тільки замовлення буде зібране, ми повідомимо, що замовлення прямує до вас.