Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Кросівки для бігу по пересічній місцевості

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для бігу
Для пересіченої місцевості
Очистити всі
 • New Balance Tektrel
  Для пересіченої місцевості
  New Balance Tektrel
  4 799 грн
 • Fresh Foam Hierro v8
  -50%
  Для пересіченої місцевості
  Fresh Foam Hierro v8
  7 199 грн 3 599 грн
  -50%
 • Fuel Cell Venym
  -50%
  Для пересіченої місцевості
  Fuel Cell Venym
  6 399 грн 3 199 грн
  -50%
 • Rebel v4
  -50%
  Для пересіченої місцевості
  Rebel v4
  6 799 грн 3 399 грн
  -50%
 • New Balance Tektrel
  -50%
  Для пересіченої місцевості
  New Balance Tektrel
  4 399 грн 2 199 грн
  -50%
 • Venym
  -50%
  Для пересіченої місцевості
  Venym
  6 399 грн 3 199 грн
  -50%
 • NERGIZE
  -30%
  Для пересіченої місцевості
  NERGIZE
  4 399 грн 3 079 грн
  -30%
 • NERGIZE
  -30%
  Для пересіченої місцевості
  NERGIZE
  4 399 грн 3 079 грн
  -30%

Трейлові кросівки — спонсор вдалого походу

Останнім часом доволі поширеним стало зближення з природою. Чимало поціновувачів мальовничих пейзажів прагнуть якомога швидше покинути індустріальну красу та поринути туди, де не ступала нога людини, де немає стежок, а є тільки напрямки. Гори, пересічена місцевість, кам’яні схили, сухі степи — туди хочеться податися з наметом, не відволікаючись на дзвінки, стрес та дискомфорт. Доречі за відчуття зручності під час трейлу відповідають правильно підібрані технологічні трейлові кросівки. 

5 важливих речей про кросівки для трейлу

 • Взуття для трейлу повинне мати протектор із глибокими канавками. Завдяки йому забезпечується необхідне зчеплення з поверхнею. 

 • Неабияке значення має покриття підошви, бо воно відповідає за стабільність стопи на похилих і слизьких поверхнях на кшталт мокрого каміння чи ковзкого глиняного ґрунту. 

 • Легкість — обов’язкова складова, адже такі подорожі передбачають чимале навантаження. Тому, важливо обрати пару, котра не буде додавати ваги до загальної маси обладнання.

 • Повітропроникність — ключовий атрибут, адже спітнілі та переохолоджені ноги першочергово можуть створити відчуття дискомфорту. Тож радимо звернути увагу на моделі з хорошою вентиляцією.

 • Амортизація забезпечується проміжною підошвою, або як її часто називають “midsole”. Вона розміщена між устілкою та підошвою. Інноваційні експерименти New Balance зупинилися на етиленвінілацетаті, которий більше відомий як ЕВА. Серед його переваг пружність та мала вага. Крім того, даний матеріал має здатність не абсорбувати запах, та прекрасно поглинає енергію ударів. 

Отже, узагальнений мінімальний набір атрибутів для трейлового взуття: 

 • нековзка підошви

 • агресивний протектор

 • мала вага

 • максимальна повітропроникність 

 • якісна амортизація

Трейлраннінгові моделі New Balance 

669 v2 — найкращий супутник для ваших авантюрних рішень. Має лаконічний зовнішній вигляд за рахунок стриманої конструкції та базових кольорів. Підошва з вигнутою канавкою ділить її на дві частини: опорну, що витримує більше навантаження, та підтримуючу. Елементи, що виступають по контуру підошви, гарантують стійкість на будь-яких поверхнях. Піна ABZORB турбується про ударну хвилю і гасить її, перешкоджає швидкій втомі ніг і береже суглоби. 

ROAV Trail — модель з великим “дропом”, тобто “перекатом”, що турбується про суглоби та запобігає згубній дії на них. Кросівок оздоблений технологією Fresh Foam,  підошва AT Tread має універсальний склад, а гібридний малюнок протектора надасть впевненості як на дорозі, так і на бездоріжжі або на змішаних типах поверхності. 

Trail Nitrel — цей варіант хизується технологією амортизації REVlite. Це інноваційний піноматеріал, що на 30% легший за аналогічні. Крім того, спеціальна вставка Toe Protect захищає зону пальців від ушкодження під час зіткнення з перешкодами. Візерунок підошви безперечно відповідає всім вимогам туриста. 

Fresh Foam Hierro — ця версія трейлового взуття виконана з високоякісних синтетичних матеріалів, що забезпечують легкість та міцність кросівка. Анатомічно правильна конструкція забезпечує зручність навіть на довгих дистанціях. Перфорований матеріал верху та тонкі текстильні вставки контролюють вентиляцію. Підошва Vibram — світовий лідер серед зносостійких і довговічних підошв, гарантує довгий період експлуатації.

Fresh Foam CRAG — цей варіант виготовлений з високоякісної замші в комбінації з трендовими кольорами. Технологія Fresh Foam бере на себе поглинання ударів, аби була можливість продовжити дистанцію.

410 v6 — модель виконана із перфорованої синтетичної тканини зі стоншеними вставками в місцях, де це найбільше необхідно для вентилювання. Сучасний дизайн з легкістю підкреслить смак та надасть естетичне задоволення. Правильна конструкція язичка в поєднанні з класичною системою шнурків дозволяє зафіксувати модель у відповідності до стопи.

Підбирайте трейлові кросівки прискіпливо та виважено, адже спортивне взуття — річ вкрай індивідуальна.

Читати більше