Взуття

У ритмі вулиць

Чоловікам

Фільтри

Бігове взуття для чоловіків

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для бігу
Очистити всі

Для асфальтного покриття (24)

Для пересіченої місцевості (10)

Чоловічі кросівки для бігу

Ні для кого не секрет, що спорт цілюще впливає на життя і стан людини в цілому. Він мотивує, додає сили та енергію, тримає м'язи в тонусі, тренує витривалість, а одним з найпопулярніших його видів сьогодні є біг. Він не вимагає відвідування зала, спеціальних тренажерів і різноманіття дорогої екіпіровки, але це не привід вважати, що до тренувань не потрібно готуватися зовсім.

Потрібно враховувати, що під час бігу організм людини від п'ят і до основи склепіння черепа відчуває колосальне ударне навантаження, і тільки правильне взуття для бігу здатне зменшити ймовірність травм, хвороб суглобів і хребта. Більшість бігунів початківців  звертають увагу тільки на колір, розмір і вартість виробів, що, природно, призводить до придбання невідповідного взуття. Отже, якими мають бути чоловічі кросівки для бігу?

Почнемо з основного: не кожна пара спортивного взуття підходить для цього виду спорту. Кеди, кросівки для тенісу або ходьби, сліпони, хайтопи та інші подібні моделі не підходять. Кожен вид спорту передбачає специфічне навантаження, а для непідготовленого спортсмена найбільш важливо правильно його компенсувати, щоб не отримати травму. У бігових кросівках повинні бути амортизатори в районі носа, щоб знизити тиск на стопу при відштовхуванні, і під п'ятою, щоб компенсувати ударний імпульс. Але це ще не все. Щоб вибрати дійсно найкращі бігові кросівки, потрібно враховувати головні особливості:

  • Підошва і верх такого взутті обов'язково повинні бути гнучкими та м'якими в передній його частині
  • Жорсткі елементи верху допускаються тільки в п'ятковій зоні, при цьому вони не повинні перебувати в контакті з ногою, натирати та тиснути на Ахіллове сухожилля.
  • Шнурівка має розташовуватись на кросівках асиметрично, ближче до внутрішньої частини стопи, а її петлі не повинні бути об'єднані єдиною жорсткою планкою
  • Устілка повинна бути знімною, щоб її можна було замінити ортопедичною, за необхідності
  • На підошві повинні бути вставки зі стійкої до стирання гуми

Зверніть увагу, чоловічі бігові кросівки ніколи не виготовляються зі шкіри або інших матеріалів, що погано дихають, а їх вага, в ідеалі, не повинен перевищувати 400 грамів. Також варто враховувати, що обрана модель повинна відповідати покриттю, на якому в ній будуть тренуватися. Спортивні моделі для бігу по пересіченій місцевості відрізняються жорсткою підошвою з потужним протектором, міцним водовідштовхувальним матеріалом і високою манжетою. У них основний акцент робиться на фіксацію гомілковостопного суглобу і чіпкість із землею. Кросівки для бігу по асфальту володіють м'якою рельєфною підошвою з прицілом на амортизацію і пошиті з більш легкого матеріалу, що дихає.

Купити кросівки для бігу для чоловіків ви можете в офіційному інтернет-магазині New Balance. Тут зібрані моделі на будь-який смак, а можливість ознайомитися з асортиментом не виходячи з дому та отримати своє замовлення з доставкою в зручне місце і час - тільки мала частина переваг онлайн-шопінгу.

Ціна на чоловічі кросівки для бігу може бути різною, але це не головний показник, на який варто спиратися у виборі. Важливо враховувати пронацію, супінацію, висоту своду стопи і її ширину, пам'ятати про техніку бігу і дорожнє покриття, а також не забувати про технологічність взуття та репутації бренду, який його виробляє. Все це допоможе вам вибрати свою ідеальну пару, біг у якій буде не тільки в радість, а й на користь.

Читати більше