Взуття

У ритмі вулиць

Дітям

Фільтри

Кросівки для дошкільнят і школярів

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для дошкільнят / школярів
Очистити всі

Повсякденне (8)

Сандалі та шльопанці (3)

Взуття для дошкільнят New Balance: вибираємо правильно

 

Взуттєва продукція для дітей 3–7 років особлива. Крім високої якості, зовнішньої привабливості виробів, потрібно орієнтуватися на зручність та швидкий розвиток ніжки. Нью Беланс врахував ці характеристики і запропонував товар, що повністю відповідає названим вимогам. Марка розробила власну розмірну таблицю. Не хвилюйся: поряд з американськими значеннями на сайті представлені українські показники та виміри в сантиметрах.

 

Щоб малюк почував себе комфортно у нових кросівках, підбирай пару точно за розміром, а не на виріст. Положення стопи має бути чітко зафіксованим. Це важливо з фізіологічного погляду, інакше виникне ризик травмування чи деформацій. Впритул — теж не найкращий варіант, оскільки матерія почне натирати пальці.

 

Якщо купуєш продукцію онлайн, заздалегідь виміряй стопу дитини та звір зі значеннями, що вказані біля кожної моделі. Наприклад, “1” — це 19,6 см та 32.5 UA. У серії для найменших є також силуети 1.5, 2, 2.5. Трійка, швидше за все, підійде старшим дітям. Не забудь, що довжина устілки на 1–2 см менша за ступню.

 

Функціональність — не єдиний коник відомої фірми. Маленькі модники почуватимуться такими ж стильними, як їхні старші брати чи спортивні кумири. Наприклад, у новій мініатюрній версії Cozy — практичних, витривалих кросівках, у яких можна проходити і пробігати хоч цілий день. Вони виконані із синтетичного матеріалу Primaloft, здатного зберігати тепло без збільшення об'єму, відштовхувати вологу та пропускати повітря, щоб уникнути потіння.

 

На зиму можна придбати стильні черевики NB 800 на універсальній протекторній підошві At Tread. Вона забезпечує стабільність та гарне зчеплення на будь-якій поверхні. Тож навіть у ожеледицю їхній власник сміливо крокуватиме дорогою. Дощ також не завадить: застосування технології Water resistant гарантує захист від короткострокових опадів.

 

Шкільне взуття New Balance: довговічність гарантована

 

Лейбл відомий як виробник не лише спортивного, а й зручного повсякденного асортименту. Його носять як селебриті, так і прості хлопці. Безліч культових товарів зараз є навіть у гардеробі підлітків. Взуття Нью Беланс для школярів не поступається якістю “дорослим” версіям. Ті самі інноваційні технології, продуманий фірмовий дизайн, ручна робота та гарантії зносостійкості.

 

Так, для повсякденних прогулянок чи занять фізкультурою підійдуть класичні NB 373, виготовлені із замші та перфорованих синтетичних вставок для вентиляції. Міцна та гнучка основа витримує знос на різних поверхнях, створює відмінну амортизацію, пом'якшуючи процес ходьби. А нашивки з голографічної тканини допоможуть виділитися з натовпу та привернути увагу.

 

Ще більше брендової продукції шукай на офіційному сайті. Успішних покупок!

 
Читати більше