Взуття

У ритмі вулиць

Оплата

Готівкою під час отримання замовлення у відділенні «Нова Пошта» або "Justin" або у кур’єра

Сплатіть вартість замовлення та комісію за послугу грошового переказу (+вартість доставки при замовленні на суму до 500 грн, якщо ви обрали кур’єрську доставку або доставку у відділення "Нова пошта", та до 500 грн, якщо ви обрали доставку у відділення "Justin"). Можливість оплати банківською картою уточнюйте безпосередньо у відділенні або на сайті логістичної компанії.

Банківською карткою на сайті (Visa або MasterCard)

Під час оформлення замовлення виберіть спосіб оплати «Банківською картою». Після перевірки деталей замовлення, ви потрапите на сторінку платіжної системи.
Введіть:

  • Номер картки
  • Термін дії картки
  • CVV / CVC код

І натисніть кнопку «Продовжити». Після цього на сторінці з'явиться інформація про стан оплати. Оплата онлайн відбувається на сторінці, що захищена сертифікатами безпеки. З цією метою ми використовуємо платіжний сервіс Fondy з технологією захисту даних в мережі інтернет. Якщо сума вашого замовлення менше 500 грн у випадку доставки кур’єром або у відділення "Нова пошта" або менше 500 грн для доставки у відділення "Justin", під час його отримання вартість доставки ви сплачуєте окремо.