Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Футболки

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Одяг
Футболки, майки та поло
Футболки
Очистити всі

Незамінна річ — футболка New Balance

Футболки Нью Беланс мають переваги у порівнянні зі звичайними бавовняними футболками. Із різними технологіями та різними супер-силами, вони можуть бути доцільними у різноманітних ситуаціях. Читай у нашій статті, що є у каталозі, та визначайся, яка футболка Нью Баланс тобі потрібна. 

Важко уявити людину, у якої немає жодної футболки. Адже вони можуть стати акцентом у образі, або влучно балансувати з іншими предметами ансамблю. Коли немає часу на стилізування, бери базову модель і доповнюй її будь-чим, відповідно до твоїх модних уподобань. Саме ця річ дозволяє експериментувати не лише у плані комбінування, а й у виведенні нових фасонів, конструкцій, оздоблень та покращення технологічної складової. 

Бавовняні однотонні та з принтами — це база й основа повсякденного гардеробу. Технологічні із синтетичних тканин — обов’язкова компонента спортивного екіпірування. Радимо придивитися, до продукції New Balance, оскільки і спортивні, і повсякденні моделі завжди зручні та комфортні і ось чому.

Фасон —  Нью Беланс футболки відомі стратегічно продуманими конструкціями. Саме це забезпечує оптимальну посадку на фігурі та запобігає утворенню заломів. деколи саме він вирішує, подобається тобі футболка, чи ні. Деколи буває, що шукаєш модель під якийсь образ, подію або для конкретної мети, для якої підходить тільки один крій. Прямий, напівприталений, приталений, трапецієвидний — вибір за тобою.

Матеріал. Один з факторів, який або спонукає тебе до покупки, або ні. Якщо він неякісний, жорсткий та не приваблює тебе візуально, то однозначно вам не по дорозі. 

Для повсякденного використання краще підбирати бавовняні тканини. Вони володіють повітропроникністю, добре вбирають вологу, приємні на дотик через невеликі ворсинок, котрі проявляються після прання. 

Для тренувань обирай синтетику. Така футболка легка, повітропроникна, як варіант вище. Штучні волокна можуть виготовлятися надзвичайно тонкими, не втрачаючи при цьому довговічності, навіть при частому пранні. А воно для такого роду одягу передбачене. Крім того, синтетичні матеріали піддаються підкріпленню інноваціями, які ми радо називаємо Технологіями “NB”. 

Технологічність. Це саме те, що забезпечує попередній пункт. Завдяки їй, моделі можуть охолоджувати, відводити вологу, швидко сохнути, перешкоджати появі неприємного запаху. Все це досліджувалося задля того, щоб твої тренування були максимально продуктивними. 

У нас є кілька варіантів, у яких твої будні та тренування пройдуть краще, а ніж були до.

Читати більше