Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Вітровки

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Одяг
Куртки та жилети
Вітровки
Очистити всі

Вітровки — осіннім гардеробом правлять вони

Верхній одяг — заключний штрих будь-якого гардеробу. Він робить вигляд доконаним, а тебе — захищеним від раптових примх погоди. Цей вид одягу особливо важливий, адже має бути водночас функціональним та універсальним у плані дизайну. Тут ми розкажемо, як вибирати модель і де можна придбати якісну та стильну вітровку.

Де і завдяки кому з’явилася вітровка?

Вітрозахисна куртка виникла через необхідність захищати від негоди. Частково причетні до масового виробництва вітрівок -- моряки. Саме вони потребували спеціального одягу, що захищає від сильних поривів вітру та дощу (чи принаймні від бризків води). Із парусини почали виготовляти дощовики, котрі зверху покривали смолою. Такий варіант непогано захищав від вітру, проте намокав, після чого ставав дуже важким та довго сохнув. Крім того, смола слугувала ізолятором і не давала змоги шкірі дихати.

Наші дні 

З плином часу та розвитком технологій, світ побачило нове покоління плащових матеріалів. Вони володіють захисними властивостями, малою вагою і повітропроникністю. Зараз виробники пропонують повітропроникні матеріали, що захистять від поривів, вологи, холоду, — що дуже важливо для будь-якої пори року та виду вітровки. А ще сучасні куртки досить різноманітні в плані стилю.

З корабля на вулиці мегаполісів

Вітрозахисні куртки почали з’являтися на жителях міст завдяки міжсезонню. Саме в цей період в зимовому пальто жарко, а без нього - холодно. Згодом, на такі куртки звернули увагу спортивні бренди. Вони намагалися забезпечити спортсменів комфортом під час тренувань у холодну пору. Період злету вітровки припадає на 1980-ті, коли спорт був основоположником модних трендів. На вулицях почало з’являтися все більше людей у неонових плащових куртках. Зважаючи на циклічність моди, радимо вибрати собі вітровку для трендових street-style образів.

Вітровки New Balance

Чоловічий асортимент:

  • NB Classic Winter Coaches — модель, котра нагадує сорочку, проте, може більше. Призначена для повсякденного використання. Оснащена застібкою на ряд кнопок, еластичними манжетами та бічними кишенями. Відкладний комір та лаконічна фірмова емблема на грудях підкреслить безперечний смак.

  • Core Soft Shell —оснащена капюшоном із козирком, блискавкою, бічними кишенями. Оздоблена логотипом.

  • Анорак SS Optiks – це поєднання комфорту, якості та трендового ретро. За рахунок легкого основного матеріалу та блискавки до грудей, цей анорак стане незамінним для прогулянок. Використання комбінації яскравих кольорів та фірмової емблеми підкреслить ваш безперечний смак.

  • NB Radiantheat - технологічна модель. NB HEAT зберігає тепло та швидке висихання матеріалу в холодних умовах.

  • Вітрівка ФК «Динамо» Київ — виконана із легкого матеріалу. Застібка на блискавку прорезинена, не пропускатиме вітру та вологи. Також має дві бічні відкриті кишені, щоб необхідне було близько. Вшитий капюшон, легко сховати в комір, при необхідності. Оздоблена логотипом New Balance та шевроном ФК "Динамо" Київ.

У жіночому відділку:

  • NB SS Optiks Wind — якість та комфорт. Виконана у привабливому ретро дизайні, представлена у однотонному чорному варіанті та у комбінації з яскравими деталями на грудях. Підвищеної функціональності досягнуто завдяки вітрозахисному покриттю. Плащовка з ефектом зім’ятого матеріалу надає виробу вінтажного ефекту. А збільшений світловідбиваючий логотип доповнить вигляд та продемонструє відданість якості.

  • NB Athletics Windbreaker. Трендова річ, яка стане вашою улюбленою. Високоякісні тканини у стильних кольорах надають вам щоденні необхідності — увагу перехожих та комфорт. 

Як показує практика, купити вітровку — завжди хороша ідея.

Читати більше