Взуття

У ритмі вулиць
Домашня форма

Домашня форма 23/24

Виїзна форма

Виїзна форма 23/24

Третій комплект 23/24

Воротарська форма 23/24

Тренувальна форма 23/24

Аксесуари 23/24

New Balance «Динамо» — одяг з фірмовою атрибутикою

 

Відома торговельна марка і київський футбольний клуб продовжують спільну співпрацю. Ще як мінімум три сезони шанувальники спортивного стилю зможуть насолоджуватися результатами цієї колаборації, адже контракт на виготовлення продукції з іменними логотипами продовжений.

 

Нова форма New Balance ФК “Динамо” Київ є сучасною версією спортивних комплектів 90-х рр., які відрізняються характерними принтами, яскравими кольорами в традиційній для футбольного співтовариства і бренду гамі. Розробка цієї лінійки стала даниною численним перемогам популярної команди протягом останніх 10 років: завоюванню 8 чемпіонських титулів і 5 кубків.

 

Футбольна форма New Balance в Україні представлена ​​кількома серіями:

 

Домашня. Розроблена в біло-блакитних тонах, представлена ​​ігровими футболками з класичним круглим вирізом, юнацькими шортами і високими гетрами.

Виїзна. Виконана в темно-синій палітрі з яскравими блакитними вкрапленнями. Стандартний набір для гравців з двома різними фасонами шорт. Перші — вільного крою, другі — приталені з боковими кишенями.

Воротарська. Комплекти в чорному, жовтому, сірому виконанні з фірмовими шевронами. Однотонні моделі можуть прикрашатися ненав'язливим принтом в дрібну смужку.

Тренувальна. Найбільша категорія, в ній також знаходяться штани, куртки (для спорту і повсякденного носіння, з капюшоном, манжетами, утеплені або легкі поліестерові), жилети, головні убори та аксесуари.

 

Речі виготовлені з легких, дихаючих, швидко сохнучих матеріалів, що забезпечує комфортні тренування щодня. Моделі, створені за інноваційною технологією ТВ DRY, миттєво відводять вологу і виконують функцію кондиціонування. Сітчасті вставки додають зручності під час фізичних навантажень.

 

Використання в складі еластичних ниток сприяє гнучкості тканин: вона прилягає до тіла і не обмежує рухів. Для кращої фіксації виробів призначені зав'язки, пояси, елементи з резинками. Вся колекція поєднує в собі традиційні для американського бренду ескізи і силуети так званої вуличного одягу, а натхненням служить незабутня мода кінця минулого століття.

 

Ексклюзивна форма “Динамо” Нью Беланс виглядає сучасно і разом з тим має міцний зв'язок з історією клубу і рідного міста. А рекламують її, звичайно ж, самі представники ФК! Продукція марки завжди відповідає найвищим стандартам якості. Унікальні методи виробництва і оригінальний дизайн — незмінні характеристики асортименту улюбленого лейбла.

 
Читати більше