Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Підліткове взуття для футболу

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для футболу
Очистити всі

Підліткове взуття New Balance для футболу: деталі конструкції

 

Футбольне взуття Нью Беланс для підлітків відрізняється від моделей, призначених для дорослих. Перші представлені у ширшому розмірному діапазоні, наприклад, від 1 до 6 (відповідає українському 38-му), за рахунок чого вдасться вибрати оптимальну довжину устілки. А від цього насамперед залежить відчуття комфорту під час носіння.

 

Другий важливий момент — це конструкція. Фірмові вироби розроблені з урахуванням будови дитячої ступні, яка ще формується і є недостатньо стійкою, більшою мірою схильною до травмування. Тому підліткове взуття Нью Беланс для футболу технологічне, міцне і точно повторює форму ноги для її кращої підтримки.

 

Вироби виконані більш розширеними порівняно з дорослими аналогами, щоб забезпечити найкращу посадку. Всередині знаходяться ортопедичні устілки з сучасних дихаючих тканин, завдяки чому стопа вентилюється, менше пітніє і перебуває в комфортних температурних умовах навіть при інтенсивних навантаженнях. А застосування антибактеріальних речовин усуває неприємні запахи.

 

Про дизайн

 

Компанія відома за допомогою інноваційних матеріалів для проектування своєї продукції. Так, підошви кросівок виготовлені з посиленої амортизуючої EVA-гуми, яка поглинає вібрації, пом'якшує хід і перекат. Її структура не піддається зносу: стійко переносить стирання, різні ушкодження, проколи та ударне навантаження.

 

Високі характеристики міцності не вплинули на вагу матеріалу: він залишається легким, чому бігати і стрибати стає ще простіше і зручніше. Основа відмінно зчеплюється з різними покриттями: натуральними та штучними газонами, пересіченими ділянками, твердими полями. Рельєф підошви гарантує стійкість під час різких поворотів та допомагає миттєво прискорюватись.

 

Верхня частина моделей виконана із синтетики, унікальна структура якої сприяє підвищеній точності удару, кращому контролю за рахунок збільшення зони контакту. Міцний носок дозволяє бити по м'ячу з високою чіткістю і спрямовувати головний атрибут гри потрібною траєкторією.

 

Для надійної фіксації бутса використовується асиметричне шнурування. Воно також позитивно впливає на контроль м'яча та дарує впевненість у кожному маневрі на полі. Дизайнери подбали і про стиль продукції, обравши лаконічне оформлення з логотипом марки. Як, наприклад, у Furon v6 Dispatch TF. Ця версія відображає динаміку гри у прямих лініях на світлому фоні. А елементи яскравого обрамлення утворюють контраст.

 

Щоб замовити футбольні бутси New Balance для підлітків, переглянь варіанти в каталозі. Не забудь звіритися з розмірною сіткою та підібрати до нового екіпірування брендовий ігровий комплект.

 
Читати більше