Взуття

У ритмі вулиць

Чоловікам

Фільтри

Чоловічі спортивні кросівки

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Повсякденне
Спортивний стиль
Очистити всі

Чоловічі спортивні кросівки як стиль, зручність і необхідність

Очевидно, що в кожному гардеробі є хоча б одна пара взуття для спорту. Останнім часом спорт набрав неабиякої популярності, а спортивне взуття домінує у гардеробах та повсякденних образах. Як купити спортивні кросівки і не прогадати з вибором, читайте у нашій статті.

Якими повинні бути спортивні кросівки

Всі починають підготовку до занять спортом із підбору необхідного екіпірування. Часто увагу приділяють тільки зовнішньому вигляду речей та розміру, хоча насамперед варто оцінювати технологічність, ергономічність та відповідність вимогам під час занять. 

Купити чоловічі спортивні кросівки завдання не з легких. Першочергово, вони повинні відповідати виду спорту та навантаженням, що передбачені ним. 

Перерахуємо необхідні атрибути до кожного виду спорту:

1. Тренування в залі — взуття для силового тренінгу повинно забезпечити стабільність стопи та можливість відчувати п’яту задля контролю техніки присіду, станової тяги, випадів тощо. Також важливо, аби підошва та устілка мали хорошу регенераційну функцію та амортизаційну здатність. Велика вага згубно впливає на звичайні кросівки, але якщо вони правильно підібрані, то прослужать вам стільки, скільки гарантує виробник. New Balance розробив взуття для силових навантажень із спеціальними технологіями: наприклад, CUSH+ забезпечить ультрам’які відчуття, не жертвуючи стабільністю та міцністю. 

2. Для бігу по асфальтовому покриттю — обирайте пару з малою вагою та гарною вентиляцією, щоб дистанція давалась легко. Ми рекомендуємо стоншений матеріал верху або матеріал з лазерною перфорацією для оптимальної повітропроникності. Врахуйте, що міжпідошва повинна забезпечити хорошу амортизацію та зберегти ваші суглоби від згубної дії ударної хвилі. 

3. Для бігу по пересіченій місцевості — для трейлу важливо все, що працює для асфальтового покриття, плюс обов’язково треба звернути увагу на висоту протектору і покриття підошви. Саме ці дві деталі відповідають за стійкість на похилих, слизьких, кам’янистих та глинистих покриттях.  New Balance використовує технологію AT Tread — універсальна по складу та малюнку протектора підошва, що забезпечить стійкістю. Зональне зміцнення, яке захистить пальці від каміння та інших перешкод — це Toe Protect. Також підошви Vibram та Ndurance, які славляться неймовірною зносостійкістю. Ідеально, якщо верх такої моделі має спеціальне брудовідштовхуюче покриття.

4. Для тенісу — є окремі вимоги саме для цього виду, що визначають спортивний результат та мінімізують травми в спортсмена. Насамперед, це здатність до зчеплення кросівка з синтетичною поверхнею корту. Ковзкість може призвести до падіння і, як наслідок, — до травми. New Balance пропонує не просто спеціальне покриття підошви кросівка, а розробив спеціальні бортики, котрі знаходяться всередині й в купі із застібкою запобігають ковзанню ноги. 

5. Для футболу — для хорошого натурального газону потрібні бутси з пластиковими шипами, так звані копочки. Якщо поле мокре або в'язке, то підійдуть бутси з металевими або комбінованими шипами. Для залу передбачені спеціальні бутси для хорошого зчеплення з гладкою поверхнею. Для штучного поля — взуття з маленькими короткими гумовими шипами – стоноги. Вони також стануть у нагоді для утрамбованого поля чи поля з гравієм. Футбол доволі динамічний, тому й взуття має забезпечувати стійкість та зчеплення з газоном. 

Підсумовуючи вищесказане, стисло виділяємо основні вимоги до спортивної пари:

  • зручність;

  • відповідність виду спорту;

  • хороший вигляд для естетичного задоволення.

Спортивні кросівки купити - завдання не з найпростіших. Але ознайомившися зі даною статтею, проблем у підборі не виникне. Щоб не потрапити у халепу, обирайте продукцію New Balance, адже вона перевірена мільйонами клієнтів та часом.

Читати більше