Взуття

У ритмі вулиць

Чоловікам

Фільтри

Чоловічі тайтси

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Одяг
Спортивні брюки та шорти
Тайтси
Очистити всі

Чоловічі тайтси New Balance — найпрактичніше рішення для бігу

 

Тайтси Нью Беланс для чоловіків є важливим елементом спортивного комплекту, особливо коли йдеться про заняття на вулиці. Виріб щільно прилягає до ніг, захищаючи тіло від переохолодження або механічних пошкоджень. При цьому вдається вільно виконувати рухи різної амплітуди та інтенсивності. Порівняно зі звичайними брюками для спорту, цей варіант відрізняється аеродинамічними характеристиками. А завдяки високій еластичності вони повністю повторюють рельєф м'язів.

 

Особливості моделей

 

Бігові моделі безпосередньо контактують зі шкірою, вони можуть бути самостійною деталлю костюма або частиною багатошарового екіпірування. Перед покупкою рекомендуємо враховувати погодні умови, температуру повітря, динаміку навантажень, індивідуальні особливості терморегуляції. Щоб ці фактори не завдали незручностей, компанія розробила продукцію високої якості, застосувавши сучасні інноваційні технології.

 

Так, NB HEAT виключає дискомфортні відчуття завдяки швидкому відведенню вологи та миттєвому висиханню, навіть за холодної погоди. А синтетичні панелі гарантують додаткову вентиляцію, що також підвищує комфорт під час тренувань. Виріб дуже легко зняти: достатньо розстебнути блискавки, розташовані у нижній частині. Допоміжним елементом безпеки послугують світловідбивні вставки. Можна спокійно займатися ввечері та переходити слабко освітлену дорогу.

 

Переваги компресійних штанів

 
  1. Відмінна розтяжність одразу у чотирьох напрямках. Повторюють рухи ніг без обмежень.
  2. Правильна компресія. Для звичайних моделей інтенсивність стиснення відбувається знизу вгору, а спеціалізовані аналоги здійснюють точковий вплив на окремі групи м'язів.
  3. Підвищена міцність та зносостійкість. Доречні характеристики для найдинамічніших навантажень. Фірма використовує для виготовлення товару поєднання поліаміду й еластану. Щільність таких волокон дуже висока, тканину важко розірвати чи стерти. Вона зберігає цілісність у зонах згинів і не передавлює.
  4. Паропроникність та сітчасті ділянки дозволяють підтримувати тіло сухим протягом усього заняття.
  5. Налагоджена терморегуляція. Екіпірування створює оптимальний мікроклімат і в холод, і в спеку. Рівномірність процесів утворення та віддачі тепла забезпечує сталість температури організму.
 

Зроби вибір на користь якісного тренувального одягу! В асортименті ти можеш купити тайтси New Balance для чоловіків у будь-якому кольорі та розмірі. Підбери силует під свою фігуру, орієнтуючись на обхват талії, стегон, а також бажану довжину.

 
Читати більше