Взуття

У ритмі вулиць

Чоловікам

Фільтри

Чоловічі кросівки для бігу по асфальту

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для бігу
Для асфальтного покриття
Очистити всі

Чоловічі кросівки для асфальтного покриття New Balance — сучасні рішення

 

Для більшості спортсменів, любителів і профі місто є найбільш поширеним біговим середовищем, тому взуття має підходити до типу поверхні. Не завжди тренування проходять на спеціальних доріжках у залі, багато хто віддає перевагу заняттям на вулиці — не лише в теплу, а й у холодну пору року. І від вибору екіпіровки залежатиме здоров'я ніг, загальне самопочуття, зручність та зносостійкість вибраних виробів.

 

Міські поверхні тверді, абразивні. Зазвичай вони представлені гравієм, бетоном, плиткою та асфальтом. Останній варіант зустрічається найчастіше, проте саме на ньому зростає ударне навантаження. Чоловічі кросівки для бігу по асфальту Нью Беланс створені якраз для того, щоб уберегтися від можливих травм та ефекту перетренованості.

 

Огляд ключових характеристик

 

Амортизація

 

Здатність підошви поглинати та пом'якшувати удари у цьому випадку виходить на перше місце. Саме цій технології бренд приділив найбільшу увагу. Застосування надм'якого проміжного підмітки FreshFoam гарантує плавний хід без втрати відчуття поверхні. Вона виготовлена ​​з цілісного шматка піноматеріалу, що забезпечує відмінний перекат та комфортний біг протягом усього заняття. Додаткову підтримку створює спінений “комірець” у верхній частині та змодельованому заднику.

 

Зносостійкість

 

В міру щільна гума контактної області основи важлива для поліпшення чіпкості і на вологій землі, камінні, пересіченій місцевості, і під час взаємодії зі звичайною дорогою. Щоб продовжити службовий термін екіпірування, компанія використовує надміцні матеріали в зоні п'яти та миска, адже на них припадає основне навантаження.

 

Жорсткість на скручування

 

Покриття переважно рівні, отже, не викликають серйозного дискомфорту. А для досягнення стабільності приземлення не знадобиться високих показників пружності. Чоловічі бігові кросівки для асфальту Нью Беланс відрізняються достатнім рівнем гнучкості, що дозволяє ефективно працювати стопою. Ця опція актуальніша для досвідчених спортсменів: що нижча щільність основи, то швидше виходить розігнатися.

 

Додатково

 

У запасі торгова марка має багато інших сучасних фішок, що роблять продукцію унікальною і популярною серед бігунів. Наприклад, методика Ultra Heel: особлива конструкція задньої області щільно прилягає до п'яти, закриває ахіллове сухожилля та надійно його фіксує. Тренування проходять легко, вільно, адже тканина ніколи не натирає. А синтетика, з якої виробляють верх моделей, наділена повітропроникністю для відмінної вентиляції та відрізняється стильним зовнішнім виглядом. Динамічності твоєму образу додадуть яскраві забарвлення, рельєфні вигини або оригінальне плетіння.

 
Читати більше