Взуття

У ритмі вулиць

Чоловічі кепки

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Аксесуари
Головні убори
Кепки
Очистити всі

Кепки New Balance для чоловіків — формула ідеального стилю

 

Давай подумаємо, як часто ти використовуєш аксесуари? Багато хто вважає, що вони не потрібні. Правда в тому, що саме деталі вносять свіжість та індивідуальні нотки в образ. Звичайно, у грі беруть участь неймовірний дизайн, структура, але маленькі акценти створюють ідеальне поєднання! Ми звикли, що фешн-бренди в загальному розумінні нагадують екстравагантні та вишукані вироби. Зараз ми доведемо — спортивні бренди вміють виконувати відмінну роботу та практикують у стилістиці класичні аксесуари, як є важливою складовою гардеробу.

 

Американська компанія Нью Беланс на ринку вже понад сто років. У далекому 1906 році амбітний, пізніше відомий світовий дизайнер Вільям Райлі заснував у США свою майстерню. Минали роки, він розвивав бізнес, впроваджував інноваційні методи в індустрію спорту та моди. Креативний директор випускав легендарні моделі взуття та функціональний одяг.

 

Сьогодні увага повністю привернула чоловіча кепка NB. Головні убори слугують для використання проти жаркого сонця, для тренувань та, безумовно, естетики аутфіту. Їх надягають у різних випадках: для спортивних, повсякденних луків. Чому? Безумовно, зручність на кожен день. Якщо ти з нами —  значить ведеш активний, здоровий спосіб життя. Продукція сподобається 100%! Перевага — можливість комбінувати з трикотажними брюками та джинсами, шортами та легінсами. Атрибут має класичне окреслення, декороване логотипом лейбла в передній частині. Колірна гамма сформована в стійку палітру: білий, чорний, синій, сірий, зелений. Натуральні, природні тони утворюють стриману картинку.

 

Хочемо презентувати найкращі варіанти, які ти більше ніколи не захочеш знімати:

 
  • TERRAIN COTTON TWILL
  •  NBF-TEAM
  • BLOCK N HAT
  • LOGO/DAD HAT
 

Більшість модернових, якісних моделей виготовлені з бавовни, але є й такі, де використовували поліестер та нейлон. Не забувай —  універсальні, фірмові товари здатні захистити від сильного вітру та холоду.

 

В інтернет-магазині купити кепку New Balance для чоловіків. На сайті обери потрібну модель, далі справа п'яти хвилин та замовлення оформлене. За що нас люблять? Насамперед, за відповідальність. Ми цінуємо кожного клієнта та його відгук. По-друге, оперативність. Це стосується всього: зворотного зв'язку, допомоги та доставки. Співробітники онлайн-бутіка дуже відповідальні, завжди підкажуть потрібну інформацію. Поставлені питання просто вирішуються. Поспішай на шопінг-тур, щоб придбати високотехнологічні новинки у шафу.

 
Читати більше