Взуття

У ритмі вулиць

Чоловікам

Фільтри

Чоловічі кросівки для бігу по пересіченій місцевості

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для бігу
Для пересіченої місцевості
Очистити всі

Чоловічі трейлові кросівки New Balance: впевнений крок у майбутнє

 

Спорт — невід'ємна частина нашого життя. Для одних це заробіток, хобі, а для інших — робота над собою. Навіть елементарна п'ятихвилинна розтяжка сутра або ж увечері, після складного, напруженого трудового дня, принесе масу задоволення та розслаблення. Звичайно ж, фізичні навантаження повинні бути адекватними, помірними, безпечними і не зашкодити здоров'ю.

 

Торгова марка для сильних

 

Секрету немає в тому, що досягнути успіху нелегко, часом це бажання займає не один рік. Важливо розробляти такі якості, як сила волі, завзятість, амбітність і внутрішня концентрація. Симбіоз цих властивостей людини дасть позитивний результат. Ідеальний приклад: директор лейблу Вільям Райлі. Його цілеспрямованість дозволила створити світовий спортивний бренд і втілити його в історію: від лабораторії з виробництва ортопедичного взуття до легендарного гіганта одягу та екіпіровки. Таких історій мільйони, вони народжуються серед нас.

 

Хочеться докладніше розповісти про чоловічі кросівки для трейлу Нью Беланс. На офіційному сайті розташований окремий розділ зі взуттям. Там можна розглянути різні колекції, які містять вироби для бігу.

 

Для асфальтового покриття

 

NB FreshFoam 880v11— вигідний товар для щоденних пробіжок. Підошва забезпечує м'якість, при тому, що не зникає відчуття поверхні. Верхня частина обладнана подвійним жаккардовим плетінням, що зумовлює свободу рухів та одночасно фіксацію стопи.

 

Для пересіченої місцевості

 

Пара Shando оснащена технологією DynaSoft, яка відповідає за еластичність та комфорт. Агресивний протектор створює оптимальне зчеплення.

 

Серед багатьох тканин вибір лягає на якісну синтетику, прикрашену логотипом або візерунками. Важливо пам'ятати, що кеди не підійдуть для такого роду силової активності.

 

Обов'язкові елементи:

 
  • Стійкі вставки проти стирання гуми;
  • Асиметричне шнурування, петлі не повинні бути об'єднані єдиною жорсткою планкою;
  • Жорсткі деталі лише у п'ятковій зоні.
 

Трейлові кросівки Нью Беланс для чоловіків можна придбати в інтернет-магазині. Клієнт – важливий гість, а не просто споживач. Таке правило діє у всіх компаніях світу, які цінують свою репутацію та думку публіки. Власне, для них створюється якісна продукція. На онлайн-рітейлі ти можеш розглянути весь асортимент торгової марки, вивчити перевагу моделей, прочитати характеристику та оформити швидке замовлення. Далі на тебе чекає оперативна доставка у потрібне місце. Вуаля! Супер вигідний і не менш приємний шопінг.

 
Читати більше