Взуття

У ритмі вулиць

Сороконіжки для чоловіків

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для футболу
Сороконіжки
Очистити всі
Ці товари тимчасово недоступні для замовлення

Чоловічі сороконіжки New Balance для контролю та маневрів

 

Щоб розкрити свій потенціал на максимум, кожному футболісту знадобиться ідеальне екіпірування. Лише в такому випадку вдасться досягти найкращого контролю м'яча, а контакт із покриттям не завдасть незручностей. Однак, вибираючи взуття, необхідно звернути увагу не лише на власні відчуття, а й на функціональне призначення виробів.

 

Особливості футбольного взуття

 

Популярний різновид екіпіровки головним чином відрізняється будовою підошви. Вона оснащується великою кількістю шипів для зчеплення з різними поверхнями. Так, чоловічі бутси (сороконіжки) New Balance призначені для натуральних та синтетичних полів. Продумані моделі з особливим типом підошви гарантують відмінне зчеплення на будь-якій місцевості, навіть найжорсткішій.

 

Як наслідок — вдається різко збільшувати швидкість і робити влучні удари. Підвищенню продуктивності під час гри також сприяє надійна посадка взуття. Наприклад, версія Furon виконана з безшовним верхом, що надає більше комфорту та впевненості завдяки точному приляганню до форми стопи.

 

Для визначення універсальності виробів компанія застосовує стандартне маркування TF, що розшифровується як “Turf Ground” і в дослівному перекладі звучить “дернова земля”. Позначення вказує на функції продукції: її можна використовувати на різних ділянках: професійних натуральних або штучних газонах, твердих полях із дрібним гравієм, утрамбованому грунті. А в холодний сезон багатошипівки добре себе покажуть у закритому залі.

 

У той же час звичайні бутси рекомендується брати для рихлої, вологої місцевості, бажано трав'яної. Кінцева продуктивність спортсмена залежатиме від конструкції основи із шипуванням, яка найчастіше виготовляється з металу. Гумові аналоги ефективніші на сухих ділянках: гравець зможе легко виконувати різкі ривки, а маневрування і дриблінг спростяться.

 

Як вибрати та купити сороконіжки Нью Беланс для чоловіків

 

При виборі потрібної пари звернути увагу на такі критерії:

 
  1. Тип конструкції, що підійде під індивідуальні особливості будови стопи (вона може бути вузькою або широкою з певною висотою підйому).
  2. Підмітка. Залежно від позиції гравця у команді (захисник, воротар, нападник та ін.) слід вибирати моделі, які допоможуть спортсмену розкритися під час матчу.
  3. Матеріал виготовлення. Впливає на практичність та комфорт. Лейбл використовує зносостійку синтетику, яка витримує ударні навантаження та відрізняється довговічністю. Вставки із замші виконують декоративну роль і є частиною фірмового дизайну. А шкіра забезпечує гнучкість та податливість продукту.
 

Замов свою пару з асортименту на сайті та оціни переваги брендових товарів!

 
Читати більше