Взуття

У ритмі вулиць

Жінкам

Фільтри

Все для спорту

Спочатку: новинки дорогі дешеві

Біг (2)

 • New Balance 411 V3
  -30%
  Для асфальтного покриття
  New Balance 411 V3
  2 999 грн 2 099 грн
  -30%
 • New Balance 520 V8
  -50%
  Для асфальтного покриття
  New Balance 520 V8
  3 599 грн 1 799 грн
  -50%

Для тренувань / фітнес (1)

Футбол (12)

Жіночі спортивні моделі New Balance: збираємося на sport

 

Кожна доглянута жінка активно стежить за фігурою. Заняття спортом та активний спосіб життя дозволяють почуватися зарядженою, зберігати здоров'я та молодість, підтягнуту та пружну форму й шкіру. Про користь тренувань можна говорити без зупинок, але крім результату цінується і комфорт, і задоволення, яке необхідно отримати під час занять. Це залежить від маси різних факторів: приємна обстановка, привітний персонал у залі, відповідний вид діяльності, але головне — це вбрання, в якому ти проводиш весь час вправ. Форма повинна давати відчуття свободи, розкутості, наголошувати на всіх перевагах силуету. Варто враховувати і якість виробів, адже склад зобов'язаний швидко вбирати вологу, зберігати тепло, але не давати спітніти, не здавлювати шкіру й не викликати подразнень. Окрім одягу та взуття, важливо підібрати й інші аксесуари, що полегшують вправи та роблять їх комфортними. Всі ці якості збирають спортивні моделі New Balance для жінок.

 

Технологічність та ультра сучасність фірми вразять тебе і точно стануть правильним вибором для бігу та інших видів спорту

 
 • Взуття. Фірмові кросівки є найбільш правильним вибором для активного виду дозвілля, адже тут враховуються всі вимоги, які забезпечують безпеку та зручність для ступні. Підошва розроблена за спеціальною методикою, щоб біг пересіченою місцевістю став легшим, не передавлював п'яту і не дозволив їй ковзати. Шнурівка надійно фіксує ногу і не дає злетіти парі. А ретельно підібрані матеріали не нагрівають шкіру, вбирають піт і зберігають чистоту та приємний запах.
 • Пляшки для води. Такі дрібниці дуже полегшують життя і під час активності дають змогу повністю забезпечити себе всіма необхідними умовами. Взявши такий аксесуар на прогулянку, відпочинок або інший захід, ти можеш бути впевнена в тому, що напій збереже необхідну температуру і стерильність. А надійна конструкція не дасть рідини протекти.
 

Чому варто купити спортивні товари Нью Беланс для жінок?

 

Бренд уже не перше століття все більше поширюється серед любителів шикарної та технологічної продукції для повсякденності та спорту. Колекції збирають у собі одяг, взуття та доповнення для покупців усіх поколінь. У багатій колірній гамі ти знайдеш найвідповідніші відтінки для свого гардеробу, а також зможеш придбати вироби для сім'ї, друзів та близьких. Офіційний сайт представляє нові актуальні лінійки та заглянувши в інтернет-магазин, ти точно знайдеш усе, що так давно шукала.

Читати більше