Взуття

У ритмі вулиць

Чоловічі майки

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Одяг
Футболки, майки та поло
Майки
Очистити всі
Ці товари тимчасово недоступні для замовлення

Чоловічі майки — тренд, комфорт, підтримка

Майки зайняли важливе місце у спортивних та повсякденних гардеробах. Кожен має бодай одну. Але чи знаєш ти, що вона має не тільки функцію покривати тіло, а й дещо інше? І де можна купити майку чоловічу? Якщо ні, розгортай статтю, там про все детально.

Фасон та призначення

Ці два фактори тісно пов’язані, бо залежать один від одного. Якщо у твоїх планах є силові навантаження або йога, зверни увагу на приталені та напівприталені моделі. Вони не сковуватимуть рухів, як може здатися на перший погляд, а навпаки — будуть синхронно рухатися з тобою. Крім того, існують моделі, котрі виконані зі спеціальними компресійними вставками, які підтримують м’язи. 

Для більш динамічних видів спорту потрібний вільний крій з глибокими проймами. Під час руху надлишок матеріалу буде підхоплювати повітря і ти почуватимешся комфортніше. 

Для щоденного використання фасон майок чоловічих не має великого значення. Вибирай те, що відповідає тенденціям та підходить до твого стилю.

Тканина — запорука комфорту

Радимо перш, ніж купити майку чоловічу, ознайомитись із складом тканини. Оптимальний склад залежить від призначення майки. Приділяти увагу таким речам — необхідність. Тканина майки контактує безпосередньо зі шкірою у стресових для неї умовах. Розширені пори та волога на шкірі роблять її вразливою до зовнішніх збудників. Розігріті м’язи потребують не меншої підтримки. Саме тому, лабораторії аналізують види навантажень та пропонують технологічні рішення. 

Для тренувань надавай перевагу технологічним синтетичним матеріалам. Хорошим прикладом послужить модель Q Speed Breath. У ній тренування пройде без зайвих зусиль. Виконана з легкої поліестрової тканини і доповнена технологією NB Dry. Це означає, що матеріал забезпечить кондиціювання та відведе надлишок вологи від тіла. Світловідбиваючі елементи, дозволять бути помітним під час пробіжки ввечері.

Модель Accelerate Singlet виконана з еластичних матеріалів, щоб забезпечити найбільш комфортну посадку, зберігаючи свободу рухів. Підкріплена технологічно, щоб тренування було продуктивним. Декорована логотипом New Balance та шевроном. Ці моделі пригідні і для повсякденного використання, особливо, якщо в тебе активні будні.

Будь з нами, слідкуй за оновленнями каталогу та обирай спортивний стиль.

Читати більше