Взуття

У ритмі вулиць

Середні шкарпетки для чоловіків

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Аксесуари
Шкарпетки
Середні
Очистити всі

Чоловічі шкарпетки New Balance: комфортна підтримка стоп

 

Сучасні молоді люди звикли продумувати все наперед: повсякденні завдання, деталі роботи, розклад тренувань, відпочинку та, звичайно ж, відповідний образ для кожного випадку. Прихильники активної діяльності, подорожей та спорту точно знають, як важливо врахувати всі нюанси свого костюма, адже одна маленька помилка при виборі може суттєво зіпсувати настрій та плани. Так що під час підготовки не забудь купити середні чоловічі шкарпетки Нью Беланс для чоловіків: вони забезпечать комфорт ніг і порадують стильним оформленням.

 

Завдання та переваги

 

Відведення вологи

 

Стопи є областю підвищеної віддачі тепла, особливо у процесі ходьби, бігу чи спекотну погоду, коли кількість поту збільшується. Для усунення дискомфорту компанія уважно поставилася до складу продукції, запропонувавши вироби зі стовідсоткової бавовни та її комбінації з еластаном і поліестером. Синтетика підвищує міцність ниток, отже, тканина не буде швидко стиратися. Також покращується розтяжність: матеріал щільно сідає по ступні, не сповзає і не передавлює.

 

Є зразки, виконані з дуже легкого дихаючого матеріалу, в дрібну сітку — відмінний вибір для весняно-літнього сезону, коли у взутті необхідна хороша вентиляція. Особлива структура волокон схильна до швидкого висихання. Навіть якщо ти пробіжишся калюжами, волога буде виведена на поверхню. Так підтримується необхідний рівень сухості, а від цього збільшується ефективність тренінгу, адже нічого не завадить цьму процесу.

 

Захист від натирання

 

Дотик вологої шкіри до взуття призводить до появи мозолів, тому якісний продукт із правильних тканин стає бар'єром, який запобігає утворенню хворобливих натирань. Бренд створив анатомічні конструкції, посилені в зоні п'яти і шкарпетки із щільними резинками у верхній частині для надійної фіксації. Шви тонкі, без опуклості і зовсім не відчуваються. Завдяки всім цим продуманим деталям можна проходити цілий день або подолати величезний кілометраж без ушкоджень.

 

Фіксація

 

Чоловічі середні шкарпетки Нью Беланс відрізняються особливим пошиттям, що допомагає підтримувати зв'язки гомілковостопного суглоба, попереджуючи їх мікротравми. Така посадка зберігає рухливість м'язів і дозволяє вільно пересуватися та займатися спортом.

 

Дизайн

 

Крім щільності, висоти, вентиляційних та утеплювальних властивостей, а також терморегуляції фірма приділила увагу зовнішньому оформленню товарів. Для шанувальників спортивної класики асортимент офіційного інтернет-магазину NB пропонує варіанти у базових кольорах — чорному, білому та сірому. Причому вироби різних відтінків можуть бути в комплекті для зручності покупки. Якщо хочеться яскравості, то доречними стануть оранжеві, рожеві, сині зразки чи комбінації тонів. Кожна пара прикрашена фірмовим написом або емблемою.

 
Читати більше