Взуття

У ритмі вулиць

Чоловічі кросівки для силових тренувань

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для силових тренувань
Очистити всі
Ці товари тимчасово недоступні для замовлення

Чоловічі кросівки для силових тренувань New Balance — надійна підтримка на кожному занятті

 

Екіпірування для силового тренінгу насамперед має відрізнятися жорсткістю та здатністю добре фіксувати стопу в одному положенні, адже на ноги припадає дуже велике навантаження. Чоловіче взуття для силових тренувань Нью Беланс має продуману конструкцію, завдяки чому виключається ризик розтягувань та отримання травм.

 

Про технології

 

Щоб покращити віддачу та забезпечити максимум комфорту, компанія використовує інноваційні матеріали для створення підошви. Наприклад, проміжна основа DynaSoft більш сприйнятлива і пружна, завдяки чому стопа стає рівно, а тиск на неї під час вправ з важким інвентарем знижується. Додаткову зручність створюють ортопедичні устілки comfort insert, здатні врівноважити позицію ступні.

 

Стабілізація у цьому випадку дуже важлива. І бренд має безліч рішень цього завдання. Щоб унеможливити підветання суглобів і гарантувати стійкість при виконанні вправ фірма застосовує Medial Post — вставку з EVA-гуми підвищеної міцності. Жорсткий елемент ROLLBAR, розташований в області п'яти, також служить стабільності кроку.

 

Середня частина взуття не повинна провалюватися під вагою тіла. Для її посилення всередину конструкції вбудовується гнучкий фрагмент T-Beam. А стійкість бічних зон посилюється елементами різної щільності Dual Density. Допоміжний контур стабілізації MOTION CONTROL DEVICE може розташовуватися в основі та частині п'яти. Ця методика створює ефект амортизації: поглинає вібрації, удари, напругу ззовні, полегшуючи тренувальний процес.

 

Як вибрати

 

Моделі для силового спорту слід вибирати в пору: якщо розмір більший або менший — про комфорт можна забути. Щоб не помилитися, замовляючи пару у фірмовому інтернет-магазині NB, зверніть увагу на виміри в сантиметрах, вказані поруч із основним значенням у розмірній таблиці. Це допоможе зробити правильний вибір.

 

Оскільки в спортзалі досить тепло, а іноді й спекотно (за високої заповненості приміщення), матеріали виготовлення взуття повинні бути легкими, повітропроникними та зносостійкими. Таким вимогам відповідають синтетичні тканини. Вони довговічні, щільні, а також мають мікроотвори (або просто сітку), які дозволяють повітрю циркулювати. Міцний каркас плюс полегшений верх стануть оптимальним рішенням для занять.

 

Якщо нове взуття Нью Беланс для тренувань для чоловіків вже є у твоєму гардеробі, радимо перед першим використанням правильно зашнуруватися. Робити це потрібно стоячи, заклавши язичок у потрібному місці. Таким чином вдасться встановити найкомфортніший ступінь фіксації.

 
Читати більше