Взуття

У ритмі вулиць

Чоловічі кросівки для тренування

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для тренувань
Очистити всі
Ці товари тимчасово недоступні для замовлення

Апгрейд продуктивності — взуття для тренування

Заняття спортом бувають різними, отже, чоловіче взуття для тренування має бути відповідним. Розглянемо можливі навантаження, вимоги до них та підберемо гідну пару.

Побігли! Для початку розминка на біговій

Напевно, найпоширеніший вид спорту в світі — біг. Забіги в парку — не те саме, що біг на доріжці тренажера. Покриття відіграє вирішальну роль, тож бігові кросівки мають бути різними. 

Амортизація під час бігу на свіжому повітрі повинна бути сильнішою, адже віддача від асфальтної поверхні значно більша, як наслідок — ураження суглобів. Від бігу на тренажері такої загрози немає, адже пружна доріжка береже суглоби від надлишкового впливу вібрацій. 

Повітропроникність. Якщо чоловічі кросівки для тренування мають таку властивість, це плюс. Цей фактор важливий не лише на біговій доріжці. Завдяки йому нога дихає, немає відчуття втоми, немає ризику подразнити шкіру. 

Устілка — ще одна важлива складова. Вона в жодному випадку не може бути жорсткою. Задля комфорту та безпеки тренувань устілка має бути достатньо м’якою та пружною. New Balance знає про це: деякі моделі, наприклад, Ryval Run та Prok, оснащені устілкою з технологією Memory Sole або NB Comfort Insert, що підлаштовується під форму стопи. Конструкція Ultra Heel полягає у вплавленому п’ятковому стакані, котрий щільно огортає та фіксує п’яту, а задник, подовжений до ахіллового сухожилля, зменшує ризик натирання. Серед моделей з Ultra Heel - Fresh Foam Roav Infinite Dark та Fresh Foam Roav Knit.

Конструкція та матеріал верху — важливі атрибути, адже від них залежить те, наскільки чоловічі кросівки для тренування будуть зручними та надійними. Виробники використовують синтетику, оскільки при стоншені вона не втрачає міцності та пружності порівняно із натуральною сировиною. Навіть при бутербродному нашаруванні матеріалів, виріб не втрачає належної повітропроникності. Наприклад, New Balance 860 із перфорацією утворюють повітряні кишені, котрі забезпечують безперервну вентиляцію. А у 870-их — верх із міцного сітчастого матеріалу з безшовним з'єднанням деталей, що гарантує зручність.

Внутрішня частина кросівка також може сприяти спортивним досягненням. New Balance спроектував моделі, адаптовані до бігу на босу ногу. У таких кросівках стопі комфортніше без зайвих шарів та перетискання шкарпеток. 1400-ті та 1500-ті — в них так можна.

Переходимо до силових навантажень

Для такого виду взуття для тренування чоловіче повинне бути формостійким та стати справжньою опорою під тиском заліза. 

Каркас і підошва — жорсткі та добре зчеплюються з підлогою. Кросівки з високим протектором краще відкласти для походів, а на силові тренування взяти взуття без масивної підошви — 2 або 2,5 см цілком достатньо. Проте, обирай зміцнену підошву. Наприклад, підошва Minimus з піноматеріалу REVLite та з технологією фірми Vibram — світового лідера з виготовлення зносостійких і довговічних підошов, важить на 30% менше за аналоги та зберігає необхідний рівень амортизації.

Матеріал верху повинен бути формостійким, щоб не давати стопі ковзати. Найкращий варіант - це шкіряні кросівки або кросівки із щільного синтетичного матеріалу з перфорацією в стратегічно визначених місцях для забезпечення вентиляції.

Продуктивні заняття спортом у твоїх інтересах. Це найвагоміший аргумент, чому потрібно приділяти увагу не тільки вибору залу, а й якості твоєї екіпіровки.

Читати більше