Взуття

У ритмі вулиць

Чоловікам

Фільтри

Футбольні товари для чоловіків

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Спорт
Футбол
Очистити всі

Взуття (2)

Одяг (27)

М'ячі (8)

Аксесуари (8)

Футбольні товари New Balance для чоловіків від топ-виробника

 

Якісне екіпірування для гри необхідне не тільки професійним спортсменам, а й тим, хто просто любить виходити на поле з однодумцями. Футбольна форма New Balance для чоловіків створить гармонійний зовнішній вигляд, підкреслить індивідуальний стиль, а також забезпечить комфорт та безпеку. Питання зручності має важливу роль для кожного, адже потрібно постійно рухатися. А вироби, що сидять по фігурі і дозволяють виконувати різкі маневри, повністю задовольнять потреби гравця.

 

Показники якості

 

При виборі комплекту значення має матеріал виготовлення. Американський лейбл використовує синтетичні та натуральні тканини, удосконалені за рахунок інноваційних технологій. Так, поліестер має здатність відводити зайву вологу від тіла, гарантуючи тим самим миттєве висихання та додатковий комфорт.

 

Мікроотвори в тонких сітчастих елементах сприяють відмінному повітрообміну та охолодженню. Завдяки цим перевагам вдасться провести тривале тренування без “перегріву” та неприємних тактильних відчуттів. Бавовняні речі відрізняються м'якістю, легкістю та гарною розтяжністю завдяки вплетенню еластанових ниток.

 

Наступний критерій — пошиття. До основних завдань спортивного комплекту відноситься досягнення максимальної зручності та свободи рухів, тому крій повинен бути продуманий для всіх складових екіпіровки. Торгова марка розробляє речі з урахуванням анатомічних особливостей: можна вибрати силуети, що облягають ноги, торс та руки, або, навпаки, неприталені.

 

Важливі деталі

 

Оптимальна пружність фіксуючих резинок або манжетів, плоскі непомітні шви, достатньо широкий комір, наявність блискавок, кишень і застібок, що регулюють обхват — всі ці нюанси також впливають на стан футболіста у складних ігрових ситуаціях. Щоб зменшити можливість травмування та виключити ризик отримання ударів, слід користуватися додатковим захистом, адже ігровий процес передбачає сильні удари по ногах. Знизити таке навантаження і закріпити на гомілках щитки допоможуть гетри.

 

А головні убори стануть у пригоді в спекотну або холодну погоду: вбережуть від теплового удару при багатогодинних тренуваннях або від низьких температур. Не забувай і про водний баланс. Візьми із собою індивідуальну пляшку для води. Ємність оснащена спеціальним дозатором та герметичною кришкою, так що жодна крапля рідини не проллється.

 

Взуття

 

Без сучасних бутсів на поле краще не виходити. В асортименті лейбла є варіанти з продуманою конструкцією, призначені для трав'яного газону, штучного покриття або твердої пересіченої місцевості. Вибирай моделі із шипуванням або без нього, орієнтуючись на те, де збираєшся проводити матчі.

 

Чоловічі футбольні товари New Balance доступні до замовлення в різних розмірах, кольорах та фасонах. Ще більше фірмової продукції шукай на офіційному сайті бренду!

 
Читати більше