Як вибрати жіночі кросівки для тренування
Кросівки для тренування - повинні відповідати великому спектру вимог. Від спортивного взуття залежить правильність техніки виконання, безпека суглобів та зв’язок, а також спортивні результати. Тож варто відкласти кеди чи улюблені кросівки та віддати перевагу спеціалізованому взуттю. Як правильно вибрати кросівки для тренінгу - читайте у нашому матеріалі.
Матеріали
У зал йдуть за навантаженнями, але кросівки повинні бути легкими. Виробники часто використовують синтетичні матеріали задля цього. Повітропроникність, гнучкість та підтримка — важливі моменти, котрі теж йдуть в ногу з легкістю. Результат досягається стоншеним матеріалом, спеціальним плетінням полотна, лазерною перфорацією, або комбінацією всіх варіантів — тобто двошаровий перфорований верх. Останній затримує повітря у пазухах, які утворюються під час руху стопи. Так здійснюється необхідний повітрообмін, що забезпечує сухість та меншу схильність до втомлюваності.
-
Синтетичний трикотажний верх добре підійде для кросфіту та схожих навантажень.
-
Шкіряний верх доречний для силових вправ, фітнесу та танців, бо добре тримає форму і більш зносостійкий, ніж синтетика.
-
Синтетична шкіра поєднує в собі переваги попередніх варіантів — легкість та формостійкість. За рахунок цього, вона витримує великі навантаження та довгі кардіо.
Загальні вимоги відповідно до виду тренування
Кросівки для тренування жіночі вибираються в залежності від виду та рівня запланованих навантажень. Потрібно визначитися — це силові тренування, аеробіка, кардіо, чи передбачається функціональний тренінг, що передбачає комбінування бігу, стрибків, присідань та інших вправ. Для максимальної ефективності тренувань необхідно підібрати оптимальну пару, котра підійде для кожного виду навантажень. Але якими ж повинні бути ті єдині?
Аеробні тренування і групові заняття в залі
Фітнес — це гарантовано висока активність. Першочергово звертай увагу на легкість, гнучкість та м’якість підошви. Дотримання цих критеріїв допоможе зберегти необхідну стійкість та забезпечити гарні показники при стрибках та стабільність під час випадів. Амортизація підошви вкрай важлива, адже вона буде гасити удари під час приземлення. Звертай увагу на м’якість та пружність підошви, бо саме ці властивості потрібні при такому виді занять.
Силовий тренінг
Стабільність, стійкість і хороше зчеплення з поверхнею — основа такого взуття. Пауерліфтинг, бодібілдинг та важка атлетика вимагають серйозного відношення до вищезгаданих критеріїв. Протектор повинен добре зчіплюватися з поверхнею і забезпечити необхідну стійкість. Крім того, каркас та підошва повинні бути жорсткими, аби розподіляти вагу й визначити оптимальне стійке положення для виконання вправи. Щільне прилягання до стопи, але без перетискання. Все повинно працювати на твій результат, а твоя увага має зосередитися на правильності виконання вправ, а не на дискомфорті.
Взуття для занять на тренажерах
Кардіотренування потребує витривалості від тебе, і від взуття. Стабільність при рухові та максимальна гнучкість — основні гравці на цьому полі. Амортизацією тут може трохи знехтувати, бо віддача від бігової доріжки значно менша в порівнянні з асфальтованою стежкою в паркові. Тут можна вибирати підошву з піни або гелю. Проте, якщо ти плануєш виконувати і силові вправи, то необхідної стабільності не буде. У такому випадку, надавай перевагу стійкості.
Варто пам’ятати, що немає універсального взуття. До всього потрібен індивідуальний підхід. В нашому каталозі розміщені моделі, серед яких можна знайти пару для кожного виду занять. Переходь, та обирай гідну продукцію, котра працюватиме разом з тобою.