Взуття

У ритмі вулиць

Жінкам

Фільтри

Жіночі кросівки для бігу по асфальту

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для бігу
Для асфальтного покриття
Очистити всі

Жіночі кросівки для асфальтного покриття New Balance

 

Компанія NB завжди вирізнялася від своїх конкурентів бажанням інвестувати більше в якість, ніж у лояльності знаменитостей. З самого початку шляху вони створювали бездоганну в своєму сегменті продукцію для професійних бігунів. У 1976-ому NB 320-ті, розроблені спеціально для учасників олімпійських ігор, стали номер один на ринку, закріпивши за торговою маркою статус світового лідера в цій галузі. Вже ближче до 1980-х, в силу жорсткої конкуренції, структура виробництва підошви опинилася на роздоріжжі. Деякі дизайнери прагнули створити підтримку в конструкції підметки в той час, як інші зосередилися на створенні гумових сумішей для кращої амортизації. Нью Беланс, не задовольнившись жодним способом, проклали власний шлях інновацій. Прагнення бостонського бренду зруйнувати всі кордони привели до революційних результатів у вигляді технологій ENCAP та ABZORB.

Сьогодні вони продовжують зберігати традиційні принципи та надають перевагу технологічному прогресу своїх товарів. Підприємство створює безліч лінійок на всі випадки життя, але одне з їхніх відгалужень, жіночі кросівки для асфальту New Balance, стало справжнім проривом категорії.

 

Свіжий погляд на взуття для бігу

 

Внаслідок "холодної війни" між конкурентами, команда розробила власну запатентовану гуму Fresh Foam, яка була створена з метою надати максимальний комфорт та легкість при забігах по шосе або на довгих дистанціях. "Крокуєш ніби по хмарах", — так коментували їх спортсмени, які першими оцінили нововведення. Це був небувалий успіх для компанії.

Нині підприємство виробляє чималу кількість моделей саме з цієї підошвою. Серед нашого каталогу особливою популярністю користується пара Fresh Foam Roav, яка підходить для активної ходьби та крос-тренінгу. Її перевагою є універсальність та довговічність платформи Ultra Heel, яку можна сміливо тестувати на марафонах. Конструкція верху щільно облягає стопу та забезпечує зручну посадку, а гума NDurance відрізняється зносостійкістю в зонах підвищеного ризику.

 

У цій лінійці є ряд і інших переваг, про них нижче:

 

— Верх з багатошарової сітки або напівпрозорого текстилю для вентиляції.

Накладки без зайвих рядків та складних структур для гладкої посадки.

Футуристична мова дизайну для підкреслення стилю.

Технологія FuelCell додає максимальну пружність від асфальту, збільшуючи швидкість.

 

Коли долаєш довгі дистанції, комфорт має вирішальне значення. Найбільше навантаження при цьому бере на себе взуття, тому йому варто приділити особливу увагу. Важко продовжувати марафон, якщо твої ноги не на 100% оточені зручністю під час кожного кроку. Коли потрібно зробити вибір на чиюсь користь, немає кращого варіанту, ніж купити жіночі кросівки для асфальтного покриття від Нью Беланс.

Ми відібрали популярні екземпляри з цієї серії, щоб ти могла впевнено крокувати в улюбленій обновці. Оскільки наша мета — допомогти тобі в досягненні своєї.

 
Читати більше