Взуття

У ритмі вулиць

Жінкам

Фільтри

Жіночі кросівки для аеробних тренувань

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для тренувань
Для аеробних тренувань
Очистити всі
 • New Balance X-Shift
  -30%
  Для аеробних тренувань
  New Balance X-Shift
  4 399 грн 3 079 грн
  -30%

Жіночі кросівки для аеробних тренувань New Balance (Нью Беланс)

 

Компанія почала діяльність зі створення ортопедичних аркових опор та аксесуарів, що поліпшують посадку заради того, аби допомогти людям з напруженим графіком комфортно почуватися на ногах протягом тривалого часу. Лише в 1939-у  фірма зарекомендувала себе як виробника спортивного екіпірування й з тої пори виробляє безліч бездоганно реалізованих зразків, які завоювали любов мільйонів. За цей період підприємство створило чимало колекцій на всі випадки життя, але особливої уваги заслуговують аеробні кросівки для жінок від New Balance.

 

Історія лінійки почалася в 1978-у, коли засновник представив світові "NB W320". Це перший формат для аеробіки, спеціально розроблений для дівчат. Надалі пара не тільки стала найкращою у своїй категорії, а й врятувала багатьох представниць прекрасної статі від частих травм. Творець звернув увагу, що у панянок стопи значно вужчі, а сила навантаження менша, ніж у чоловіків. Їх почали виготовляти з піднятою п'ятою для збереження ахіллового сухожилля і менш вираженою амортизацією для збереження якості підошви.

 

Ми дуже ретельно підходимо до конструювання зразків, удосконалюючи їх з кожним роком. Аби полегшити вибір, ми склали список найліпших моделей для активних занять з останніх колекцій.

 

Правильне рішення... 

 

...Купити жіночі кросівки для аеробних тренувань від Нью Беланс — це відправний пункт до успішного та безпечного спорту. Зроби вибір на користь тої моделі, яка підходить рівню інтенсивності твоїх випробувань. Ми умовно поділили наш асортимент на дві категорії:

 

Посиленні заняття — Minimus 40 Trainer

 

Відповідає енергійній розминці з високим навантаженням, як кросфіт. Відрізняється легким та обтічним верхом, який сприяє правильному згинанню стопи та повітропроникності. Амортизувальний блок спроектований для максимальної стійкості в інтервалі різких рухів та швидкісного режиму. У підошву залучено гумовий склад Vibram, який відмінно зчеплюється навіть зі слизькою поверхнею.

 

Легкі та помірні вправи — 608 v4

 

Екземпляр розроблявся як повсякденно-спортивний формат. Верх зазвичай зі шкіри або замші, вони здатні забезпечити потужну підтримку та стабільність ногам. Підмітка тут товща в порівнянні з Minimus 40 Trainer, тому більше гасить віддачу від підлоги. Іноді використовуються додаткові стабілізаційні технології.

 

Компанія NB зламала всі стереотипи, створивши стильне та універсальне взуття. В каталозі зібрані топові моделі, аби захоплення спортом було приємним та продуктивним.

Читати більше