Взуття

У ритмі вулиць

Жінкам

Фільтри

Жіночі майки та топи

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Одяг
Футболки, топи та бра
Майки та топи
Очистити всі

Жіночі майки: для спортивної та активної

Потреба купити жіночу майку, однозначно, виникала хоча б раз у кожної дівчини. Проте, навряд чи ти звертала увагу на щось, крім дизайну. Нижче ми розкажемо про види майок та усі важливі критерії їх вибору.

Тренування — важлива складова життя. Не важливо, чи це заняття в фітнес-клубі, спонтанні заїзди на велосипедах чи тестовий похід на йогу — для всього повинен бути окремий базовий набір речей. Кросівки, тайтси або шорти, бра, футболк або майка, вітрівка або жилетка — решта на твій розсуд. І мова не про твій стиль і смак, а про твою продуктивність і комфорт. 

Як правильно вибирати спортивні майки жіночі?

Для спорту немає нічого кращого, ніж технологічна синтетична тканина. Стоншені поліестерові волокна володіють міцністю. Їх поєднують з поліамідом, щоб додати м’якості, поліуритан або ж еластан забезпечують пружність та еластичність. Саме тому, потрібно звертати увагу не тільки на дизайн і країну виробництва, а й волокнистий склад.

Щодо фасону. Якщо на меті у тебе біг або динамічні види спорту, то обирай вільний крій. Поглиблені пройми, горливина, можливо укорочена довжина — все це сприятиме твоїй продуктивності. Якщо обиратимеш такого роду фасон, то під час руху повітря напряму контактуватиме з тілом, що забезпечить тобі сухість та комфорт. 

Для силових навантажень та йоги обирай приталений та напівприталений силуети. Саме вони красиво підкреслять результати твоїх тренувань. Якщо здається, що це поганий варіант, бо шкіра не дихатиме, то маємо спростування: по спинці, під пахвами та у зоні грудей розміщені стоншені або перфоровані матеріали. Вони добре пропускають повітря, шкіра дихає, тобі комфортно. Крім того, у наших наступних моделях є ще ряд переваг:

  • NB Ice 2.0. Майка виготовлена із застосуванням технології охолодження, яка активується під час виділення вологи — NB Ice. Тканина швидко сохне, відбувається оптимальна циркуляція повітря. 

  • Модель з капюшоном Reclaim Hybrid Layer виконана з м’якого матеріалу з технологією NB Dry, яка допомагає тканині відводити вологу від тіла, а виробу — швидко сохнути. Має стилізовану подовжену спинку для покриття під час руху та особливого стилю.

  • Determination Tie Back виготовлена з еластичного матеріалу. Перфорований перед та асиметрична спинка з розрізом забезпечують вентиляцію.

Не соромся поцікавитися особливостями моделей, адже саме вони можуть стати запорукою твого успіху і спортивних досягнень.

Читати більше