Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Сороконіжки

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для футболу
Сороконіжки
Очистити всі
Ці товари тимчасово недоступні для замовлення

Сороконіжки New Balance — головний атрибут на полі

 

Бутси (сороконіжки) New Balance — це спеціальне взуття для футбольних ігор. Воно відрізняється від звичайних кедів і кросівок особливостями конструкції, оскільки його завдання полягає в тому, щоб забезпечити гнучкість ступні, контроль м'яча та удару, а також убезпечити гравця від травм. Водночас дизайн моделей вдало продуманий: стильне чорно-біле забарвлення, яскраві вкраплення, фірмовий логотип, елементи перфорації додадуть впевненості під час матчу.

 

Існують базові критерії, за якими ти зможеш правильно визначитися з видом спортивного екіпірування. Адже вироби бувають різними, і їхнє призначення теж відрізняється. Для початку врахуй тип покриття, на якому проходять тренування: натуральні трав'янисті газони, штучний ворс, синтетичний килим або лінолеум у залі. Чим жорсткіша поверхня, тим більше знадобиться шипів на підошві. Оскільки вони розподіляють навантаження по периметру стопи та гарантують якісне зчеплення.

 

Тепер визначся з матеріалом виготовлення сороконіжок Нью Беланс. Серед футболістів немає однозначної думки, які моделі є ідеальними. Хтось віддає перевагу практичним і комфортним силуетам з натуральної шкіри. А є ті, кому подобається відчувати легкість, контролювати м'яч, що можливо завдяки інноваційним тканинам.

 

Якщо говорити про шкіряну продукцію, то їй властиво розтягуватися і максимально точно приймати контури стопи. Тому для власників широкої ноги цей варіант підходить більше. Але для гри на відкритому полі за постійної вологості краще вибрати синтетичні, композитні аналоги. Для них характерні підвищена міцність, вологовідштовхувальні властивості та покращена взаємодія з м'ячем.

 

Ігрові позиції

 

Футболісти мають різні ігрові здібності і на полі виконують певні функції. Відштовхуючись від цього, бренд створив взуття, оптимізоване під конкретні цілі:

 

Силове навантаження. Завдання голкіпера — захистити свою територію, а для цього доводиться робити безліч різких, активних рухів та стрибків. Вироби цієї серії мають велику ударну область та стійкість, що дозволяє бити точно в ціль та утримувати рівновагу.

Чіткість — для лінії оборони. “Чистота” передачі та впевнений контроль у цьому випадку виступають на перший план. Також не виключені змагальні зіткнення, вистояти в яких допоможуть посилені колодки та гомілковостопні “комірці”.

Прискорення — форвардам. Нападникам важливо робити блискавичні сильні удари, тому взуття для них має бути легшим і витривалішим. Бажано — зі штучних матеріалів та з гладкою поверхнею.

Зручність — привілей півзахисників. Хавбеки долають за весь матч чималі дистанції, тому їхнє екіпірування має оснащуватися якісною устілкою.

 

Тепер ти знаєш, як підібрати потрібну позицію! Щоб купити сороконіжки Нью Беланс, оформлюй замовлення на сайті лише в один клік. Брендовий асортимент адаптований до потреб спортивного виду та технологічних інновацій.

 
Читати більше