Взуття

У ритмі вулиць

Дитячі куртки New Balance

 

Нью Беланс радує клієнтів вже не перший рік. В далекому 1906 році молодий, перспективний дизайнер Вільям Райлі заснував власну лабораторію з розробкою та виготовленням унікального, функціонального ортопедичного взуття. Чи міг він подумати, що справа серця завоює прихильність такої кількості публіки? До речі, є цікавий факт з приводу працелюбного директора. Може здатись, що це не зовсім правда, адже ситуація незвична, проте – ти обов'язково маєш це прочитати!  Якось він спостерігав за куркою в саду і помітив, що її лапи мають три головні опори, саме це регулює стійкість та баланс. Як пізніше буде відомо, Райлі використав набуті знання для створення високотехнологічних моделей, які користуються величезним попитом до сьогодні. 

 

Асортимент виробів різноманітний та багатогранний: екіпірування, чоловічий та жіночий одяг, взуття, куртки NB для дітей, звичайно ж у продажу є інші вироби.

 

Є така приказка: все найкраще – дітям. Правда, чи не так? Малюки потребують якісних продуктів. Американська фірма цінує своїх маленьких, вибагливих клієнтів, тому дитячі спортивні куртки New Balance зроблені виключно з кращих матеріалів. Тепер ми про них розповімо вам трішки більше.

 

Тренувальна модель Vector Speed ​​зроблена в клопіткій колаборації з футбольним клубом "Динамо" Київ. Її особливість – тканина з технологією DRY, що швидко висихає. В цьому випадку вологість відходить від тіла, що зумовлює кондиціювання. Річ класичного силуету з довгим рукавом. Є капюшон, а комір стійкою захищає від вітру.

 

Knitted з поліестеру призначений для активних тренувань. Такі особливості, як м'якість та еластичність забезпечують комфорт, при цьому зберігається свобода рухів.

 

Travel FZ з бавовни ідеально підходить для повсякденного життя. Для малюка це буде історія з розряду “LOOK OF TODAY”. Традиційний крій, універсальний дизайн та зручні кишені – ось, що потрібно дітям.

 

Купити дитячу куртку Нью Беланс можна на офіційному сайті. Онлайн-шопінг вже давно влився в наше уявлення про покупки. Є кілька плюсів щодо того, аби замовляти на платформі. По-перше, це суттєва економія часу: жодних нудних черг, адже можна сплатити в один клік, при цьому сидіти вдома та займатися важливими побутовими справами або ж виділити час на прогулянку з друзями та близькими. По-друге, з метою безпеки — треба. В період пандемії краще обмежити зайві контакти. По-третє, ми гарантуємо якість товарів, що купуються, відповідний, належний зовнішній вигляд, зв'язок з професіоналом-консультантом і швидку доставку.

 
Читати більше