Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Кросівки для аеробіки

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для тренувань
Для аеробних тренувань
Очистити всі
Ці товари тимчасово недоступні для замовлення

Кросівки New Balance для аеробних тренувань: максимум зручності

 

Особливість аеробного тренінгу полягає в поєднанні вправ із різних спортивних видів: бігу, стрибків, присідань. Заняття відбуваються у спеціально обладнаних залах, де можна скористатися додатковим інструментом. У будь-якому випадку в процесі тобі доведеться впоратися з певним навантаженням, і до цього потрібно підготуватися.

 

Екіпірування теж має витримати фізичну активність, різкі рухи, махи, розтяжку та багато іншого. Якщо твоє завдання спалити якомога більше калорій і підтримувати тіло у формі, то мета бренду зводиться до того, щоб забезпечити максимальну безпеку та комфорт. Тому вся продукція функціональна, виключає травми та розроблена з урахуванням твоїх основних потреб.

 

Найкращим варіантом у зал або на пробіжку стануть кросівки для аеробіки Нью Беланс 430. Тобі сподобається стриманий дизайн цієї моделі та зручність, яку вона дарує. Комбінація сітчастих фрагментів, синтетики та спеціальних тканин гарантує хорошу повітропроникність: виріб “дихає” та освіжає ноги. П'яткова зона посилена додатковою накладкою, яка підтримує всю стопу і не дає матеріалу протертися.

 

Щільна завищена підошва поглинає вібрації та пом'якшує хід. Вона має скошені краї у передній та задній частині, що гарантує правильну постановку ноги та плавний перекат. Конструкція повністю ергономічна: не давить, не натирає. Носити взуття можна довгий час, не відчуваючи будь-якої незручності. Компанія понад сто років пропонує товар, виготовлений за інноваційними технологіями. Тому у питаннях якості вона є лідером.

 

Взуття для аеробіки New Balance: рекомендації щодо вибору

 

Фіксація стопи

 

Під час занять ти виконуєш багато активних дій ногами, тому важливо відчувати комфорт та не боятися травмуватись. Стандартні вуличні моделі в цьому випадку не підійдуть, хоч би якими практичними вони були. Орієнтуйся на щільний задник: він утримає область гомілкостопу та мінімізує ризик розтягування. Не менш важливим є шнурівка: простий елемент, але дає гарантії надійності. Головне — не затягуй її надто туго, це завадить нормальному кровообігу.

 

Устілки та опора

 

Вибирай знімні варіанти: їх можна замінити для прання чи сушіння. Лейбл пропонує вироби, що максимально точно відповідають формі ступні. Склепіння підтримується в центральній частині. Рівні шви непомітні, не відчуваються шкірою — ніщо тебе не відволікатиме і не заважатиме. Для людей із плоскостопістю розроблено версії з супінаторами. Взуття Нью Беланс для аеробних тренувань створене з підошвою, здатною поглинати ударне навантаження. Якщо ти тільки починаєш свій спортивний шлях, віддай перевагу виробам із максимальним рівнем амортизації.

 

Продукція марки відповідає вимогам професійних атлетів по всьому світу. Сучасні методики виробництва, коригуючі супінатори, продуманий дизайн вже багато десятиліть підкорюють прихильників активного способу життя. Доторкнися до легенди — познайомся з оригінальним асортиментом і роби замовлення!

 
Читати більше