Взуття

У ритмі вулиць

Фільтри

Кросівки New Balance 574 (35)

Спочатку: новинки дорогі дешеві

574 CLASSIC (35)

New Balance 574

Вже понад три десятиліття кросівки New Balance 574 є найпопулярнішою і впізнаваною моделлю бренду. Фантастично зручне, з унікальним силуетом і величезним різноманіттям матеріалів і забарвлень, це взуття заслужено перетворилося в модну ікону, яка рік за роком здобуває все більше фанатів по всьому світу.

Історія кросівок 574 New Balance починається у 80-х роках, коли марка оголосила про свою співпрацю з Діком Бердслі - відомим американським спортсменом-бігуном. Саме ця легендарна модель була у Діка на ногах, коли він фінішував на Бостонському марафоні в 1982 році, що слугувало не тільки початком тріумфу самої моделі, а й компанії в цілому.

Традиційне поєднання високоякісної замші та нейлонової сітки, відчуття комфорту протягом всього дня, чудова стабілізація стопи та амортизаційні характеристики, які досягаються завдяки підошви з технологією ENCAP, все це перетворило модель NB 574 у неймовірно зручне, стильне і технологічне взуття.

Завдяки появі офіційного інтернет-магазину бренду, купити New Balance 574 в Україні стало ще простіше. Перевірка наявності розмірів, детальні фотографії та опис товарів, економія часу і сил - переваги онлайн-шопінгу на цьому не закінчуються, а комфортна доставка в регіони допоможе придбати бажані New Balance 574 в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та інших містах України. Не доводиться сумніватися, що на сайті представлена ​​виключно модель 574 оригінал, а широкий вибір кольорів допоможе знайти ту саму ідеальну для вас пару. Ціна на NB 574 завжди відповідає її якості та може залежати від сезону і матеріалів, які були використані у виробництві.

Любов до легендарної моделі здатна об'єднувати покоління. Її вибирають люди абсолютно різних соціальних статусів, релігійних і культурних груп, знаменитості й ті, хто далекий від зіркової богеми. Зручність, якість і впізнаваний дизайн зробили її візитною карткою бренду New Balance, перетворивши з пари звичайних бігових кросівок у справжню ікону.

Читати більше