Взуття

У ритмі вулиць

Всі

Фільтри

Футбольні бутси

Спочатку: новинки дорогі дешеві
Взуття
Для футболу
Бутси
Очистити всі

Бутси New Balance: як вибрати новачку та профі

 

Гра на полі вимагає не тільки гарної вправності, темпераментності, а й відповідного екіпірування. Від стандартних повсякденних кросівок доведеться відмовитись, адже вони не передбачені для інтенсивних навантажень. У цьому випадку тобі знадобиться футбольне взуття New Balance — спеціальні моделі, які забезпечують надійну фіксацію та зручність протягом усього матчу.

 

Вироби створені на основі синтетичного матеріалу, здатного адаптуватися до анатомічної будови стопи. В результаті чого вдається досягти ідеальної посадки: ніщо не завадить почуттю комфорту, а також природності та свободі рухів. Конструкція підошви влаштована із шипами різної довжини, щоб гарантувати максимально чітке зчеплення із сухим, вологим, болотистим покриттям.

 

Щоб підібрати найбільш вдалий варіант, рекомендуємо відштовхуватися від рівня гравця:

 

Початківці. Зазвичай новачки ставляться до футболу, як до розваги. Великих навантажень не передбачається: удари мінімальної середньої сили з легкістю витримають шкіряні вироби, наприклад, 442 Pro FG.

Любителі. Якщо ти виходиш на поле більше одного разу на тиждень, віддай перевагу фасонам з посиленою передньою та середньою частиною верху. Синтетичні матеріали краще впораються зі зносом та усунуть дискомфорт.

Напівпрофесіонали та профі. Екіпірування для цієї категорії має багато переваг: гарантує заземлення і ковзання, допомагає тримати рівновагу і контролювати ігрову сферу.

 

Не забудь правильно визначитись із розміром. Від цього багато в чому залежить зручність у процесі матчу. Крім того, якщо бутс добре сидить на нозі, це суттєво знижує ризик отримання травм. Зафіксуй положення стопи шнурівкою, а м'який язичок та щільний задник стабілізують гомілкостоп. Якщо замовляєш продукцію онлайн, зістав свої вимірювання з даними в таблиці. Так ти точно не помилишся. Додатково можеш виміряти довжину ступні у сантиметрах (від п'яти до кінчика великого пальця).

 

Перше тренування

 

Коли бутси Нью Беланс, купити які можна на офіційному сайті в Україні, вже на руках, потрібно їх спочатку “випробувати”. До нового взуття слід звикнути під час тренувального процесу. Перед початком заняття пробіжи пару кіл у розминочному темпі, порівняй свої відчуття із враженнями від звичного взуття. “Пробна” пробіжка дозволить адаптуватися до нових кед без напруги на стопу.

 

Шнурки затягуй не надто туго: нога має увійти в контакт із устілкою. Це не займе багато часу, оскільки брендові товари виконані згідно з сучасними розробками та здатні підлаштовуватися під інші форми. Особливо у випадку зі шкіряними варіаціями: вони мають покращену розтяжність і м'якість.

 
Читати більше